Chrome indirme yaparken 5 KBPS hız

ErenKocbay

Hectopat
Daha fazla  
Normal Steam'de oyun indiriyorken gayet hızlı bir şekilde indirebiliyorum ama Chrome'den bir şey indirirken internet hızım 5 KBPS düşüyor sorun 1-2 gündür var.

Hangi siteden indirmeye çalışıyor sunuz? Turbobit gibi indirme siteleri hız sınırlaması koyabiliyor.

UC Browser kullanın derim. Chrome'dan daha iyi ve kaliteli bir tarayıcı (y) Ayrıca indirmelerinizi Internet Download Manager (IDM) ile yaparsanız daha yüksek bir hızla indirme elde edeceksiniz. (y)
Bu arada Speed Test hızınız nedir?

Nasıl düzeldiğini belirtirseniz aynı sorunu yaşayan diğer arkadaşlara da yardımcı olmuş olursunuz. Ama konunun üzerinden de 3 yıl geçmiş. Hatırlamamanız da olası. Yine de hatırlıyorsanız, çözüm yolunu paylaşın lütfen.

UC Browser kullanın derim. Chrome'dan daha iyi ve kaliteli bir tarayıcı (y) Ayrıca indirmelerinizi Internet Download Manager (IDM) ile yaparsanız daha yüksek bir hızla indirme elde edeceksiniz. (y)
Bu arada Speed Test hızınız nedir?
Bu arada aradan yıllar geçmiş, ama yine de belirteyim. Bahsi geçen tarayıcı benim fazla övgülerime dayanamamış olacak ki güncellemelerden sonra iyice yavaşladı. Ben de kullanmayı bıraktım.

Şu sıralarda ise Opera GX kullanıyorum. Akıcı bir hızı var. Tavsiye edebilirim.

Geri
Yukarı