Chrome kaldığı yerden açık olarak çıkıyor

gregor cemsa

Hectopat
Tarayıcı açıkken yeniden başlattım bir program yükleyince.
Ama açılınca Chrome kapanmamış ve kaldığı yerden açık olarak çıkıyor?
Bu ne saçma bir şey ya? Nasıl çözerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurduğunuz program kurulumdan sonra otomatik olarak açmış olabilir. Bu tarz çok program var.

Sistemi açtıktan sonra kendi kendine Chrome açılıyorsa o zaman çözmeye uğraşalım.

Kurduğunuz program kurulumdan sonra otomatik olarak açmış olabilir. Bu tarz çok program var.

Sistemi açtıktan sonra kendi kendine Chrome açılıyorsa o zaman çözmeye uğraşalım.
Yok programla da ilgili değil.
Lanet PC biraz sorunluydu format attım yeni.
Ama ilk defa böyle bir şey gördüm.
Her zaman yüklediğim şeyler. Farklı bir şey yüklemedim.
Hocam bunu her zaman tekrar mı ediyor?
Evet.
Tarayıcı açıkken Pc'yi yeniden başlatıyorum.
Ama Pc açıldığında Chrome saçma şekilde açık ve kaldığı sayfada oluyor.
Hocam bunu her zaman tekrar mı ediyor?
Bu Pc deli edecek beni ya.
Sürekli sorun var. Firefox ile mesela Gittigidiyor sitesinde fotolar açılmıyor çoğu zaman.

Yok programla da ilgili değil.
Lanet PC biraz sorunluydu format attım yeni.
Ama ilk defa böyle bir şey gördüm.
Her zaman yüklediğim şeyler. Farklı bir şey yüklemedim.

Evet.
Tarayıcı açıkken Pc'yi yeniden başlatıyorum.
Ama Pc açıldığında Chrome saçma şekilde açık ve kaldığı sayfada oluyor.
Hocam aşağıdakini denediniz mi peki?
Çözüm:
Google Chrome ayarlarına girin, Gelişmiş ayarları genişletin, sayfanın en alt kısmına "Sistem" kategorisinde "Google Chrome kapandığında arka plan uygulamaları çalıştırmaya devam et" ayarını kapatın.

Kaç defa format attım hiç böyle bir şey görmedim.
Deniyorum, bakalım ne olacak. Format nedeniyle güncellemeler var şu an bitince denerim hemen. Sonucu yazarım.
Yok arkadaş bu bilgisayar beni deli edecek.
Yine aynı. Güncellemeler bitti. Firefox ve Chrome açıkken yeniden başlattım, ikisi de hiç kapanmamış gibi karşıma çıkıyor bu ne saçma iş ya.
Lanet Win10 çıktığından beri sorunsuz bi format atamadık.

Son düzenleme:
Kaç defa format attım hiç böyle bir şey görmedim.
Deniyorum, bakalım ne olacak. Format nedeniyle güncellemeler var şu an bitince denerim hemen. Sonucu yazarım.

Yok arkadaş bu bilgisayar beni deli edecek.
Yine aynı. Güncellemeler bitti. Firefox ve Chrome açıkken yeniden başlattım, ikisi de hiç kapanmamış gibi karşıma çıkıyor bu ne saçma iş ya.
Bu özellik bir Windows güncellemesinden sonra gelmiş. Şu videoyu izlerseniz çözüm olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu özellik bir Windows güncellemesinden sonra gelmiş. Şu videoyu izlerseniz çözüm olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Video 2019 a ait. Ben 2021 başında da format attım. 1909 sürümü galiba bendeki. O yüzden epey güncelleme geldi. Ayarları da kafasına göre değiştirmiş yine. Ya ne lanet bi sistem bu Win10 anlamıyorum. Denerim yine de şimdi. Bakalım ne olacak. Dediğim gibi güncelleme yapmadan önce de böyleydi halen böyle.

Geri
Yukarı