Chrome karanlık mod koyu siyah oldu

Rezanix

Hectopat
Daha fazla  
1645474953262.png

Normalde olması gereken renk tonu bu şekilde ve uzun süredir böyle kullanıyordum.

1645474999737.png

Bugün durduk yere tamamen siyah oldu, tarayıcının getirdiği güncelleme sandım fakat benim dışımda kimsede olmamış. Bunu nasıl düzeltebilirim? Bu şekilde çok karanlık göze hoş gelmiyor.

Son düzenleme:
Arama satırına chrome://flags yazıp enter basın. Daha sonra arama kısmına dark yazarak çıkan seçenekleri kapatın.

Microsoft Edge'de sorun görünmüyor. Chrome ile denedim aynı şekilde sorunsuz. Kullandığınız herhangi bir eklentinin uyumsuz olma ihtimali var mı? Dark Reader gibi eklentiler kullanıyor musunuz? Ayrıca @Xantern dediği gibi "flags" içerisinden "Force Dark mode on web contents" seçeneğini default ayara getirin, sorun devam ederse false seçeneğini seçin ve tekrar deneyin.

Microsoft Edge'de sorun görünmüyor. Chrome ile denedim aynı şekilde sorunsuz. Kullandığınız herhangi bir eklentinin uyumsuz olma ihtimali var mı? Dark Reader gibi eklentiler kullanıyor musunuz? Ayrıca @Xantern dediği gibi "flags" içerisinden "Force Dark mode on web contents" seçeneğini default ayara getirin, sorun devam ederse false seçeneğini seçin ve tekrar deneyin.

Eklentilerden kaynaklı değil. "flags" üzerindende aç-kapat yaptım fakat sonuç değişmedi.

Tamamdır üsttekini false veya disabled hangisi varsa onu yapar mısın?

Denedim hocam ondan kaynaklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı