Chrome kasıyor

Chrome'yi silip yükler misiniz? Bir de ne kadar güvenilir orası tartışılır ama faster Chrome diye bir şey var ben kullanıyorum kaç aydır hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ve hızlandırıyor mu derseniz evet.

Chrome'yi silip yükler misiniz? Bir de ne kadar güvenilir orası tartışılır ama faster Chrome diye bir şey var ben kullanıyorum kaç aydır hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ve hızlandırıyor mu derseniz evet.
Kapalı kaynak bir uygulama böyle eklentilere pek güvenmemenizi öneriyorum.

O zaman Facebook da kullanmayalım, Instagram da, WhatsApp da. Bu tip uygulamaların hepsi verilerinizi yedekliyor zaten. Eğer verilerinizin çalınmasını istemiyorsanız sanal ortamdan uzak durmanız gerek.

Dostum Opera'da izin veriyor musunuz diye soru sormuyor ki ama WhatsApp kurarken size soruyor fotoraf çekerken bile kendi idareniz ile açıyorsunuz hatta Play Store de bile WhatsApp hakkında ve site üzerinden bakabilrsin.

Ozaman facebook da kullanmayalım, instagram da, whatsapp da. Bu tip uygulamaların hepsi verilerinizi yedekliyor zaten. Eğer verilerinizin çalınmasını istemiyorsanız sanal ortamdan uzak durmanız gerek.
Kardeşim onlar neyse whatsapp ve facebook falan mesajlarını falan cukkalıyor bu opera dediğin uygulama spyware gibi bir şey hayvan gibi veri topluyor belkide banka şifrelerini bile alıyorlardır.

O zaman Facebook da kullanmayalım, Instagram da, WhatsApp da. Bu tip uygulamaların hepsi verilerinizi yedekliyor zaten. Eğer verilerinizin çalınmasını istemiyorsanız sanal ortamdan uzak durmanız gerek.

Düşünceniz tamamen yanlış maalesef fecebook yapamadığı kotulukler Opera yapıyor hem de adan Z ye.

Geri
Yukarı