Chrome kendi kendine site açıyor

PhycoBatM

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar. Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. Evet başlıkta söylediğim gibi Chrome kendi kendine site açıyor. En başta Opera'da oluyordu Opera'yı sildim Chrome'da olmaya başladı. Diğer tüm konuları okudum önerdikleri çözümleri yapsam bile çözülmedi. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın. Evet başlıkta söylediğim gibi Chrome kendi kendine site açıyor. En başta Opera'da oluyordu Opera'yı sildim Chrome'da olmaya başladı. Diğer tüm konuları okudum önerdikleri çözümleri yapsam bile çözülmedi. Şimdiden teşekkürler.
Ne tür sitelere atıyor?

Yani böyle hani başka sitelera atanlar vardır ya onlardan ve bilgisayarı açtığım anda chrome açılıyor ardındanda site açılıyor bu gün atarım sitenin linkini.
Sağlam bir antivirüs ile tarama yapın ve sonuçların ekran görüntüsünü alıp burada paylaşın.

Sağlam bir antivirüs ile tarama yapın ve sonuçların ekran görüntüsünü alıp burada paylaşın.
Hocam açıkcası ben hangi antivirüs programını kullanayım bilmiyorum herkez kaspersky diyor ama pek emin değilim o yüzden windows defender kullanıyorum.Sizce hangisini kullanayım

Hocam açıkcası ben hangi antivirüs programını kullanayım bilmiyorum herkes Kaspersky diyor ama pek emin değilim o yüzden Windows Defender kullanıyorum. Sizce hangisini kullanayım.

Kaspersky gayet iyidir, Kaspersky'ı buradan yükleyin, yükledikten sonra veritabanını güncelleyin sonra tam tarama yapın.

Reklam virüsü olabilir.

Her ihtimale karşı bu ikisiyle tarama yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı