Chrome reklam sorunu

FLYFLOOD

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: 𝐀𝐒𝐑𝐨𝐜𝐤 𝐀𝟓𝟐𝟎𝐌-𝐇𝐕𝐒
İşlemci: 𝐑𝐲𝐳𝐞𝐧 𝟓 𝟓𝟓𝟎𝟎
Ekran Kartı: 𝐒𝐚𝐩𝐩𝐡𝐢𝐫𝐞 𝐏𝐮𝐥𝐬𝐞 𝐑𝐗 𝟔𝟔𝟓𝟎𝐗𝐓
Ram: 𝐀𝐆𝐈̇ 𝟏𝟔𝐆𝐁 𝟑𝟐𝟎𝟎𝐦𝐡𝐳
Ssd: 𝐀𝐆𝐈̇ 𝟓𝟏𝟐𝐆𝐁 𝐌.𝟐
Monitör: 𝐆𝐚𝐦𝐞𝐁𝐨𝐨𝐬𝐭𝐞𝐫 𝐆𝐁-𝟐𝟒𝟏𝟖𝐂𝐅 𝟏𝟖𝟎𝐇𝐳 𝟏𝐦𝐬
Merhaba PC'de kullandığım tarayıcı Chrome fakat arama yaptığımda Google sonuçları geldikten 2 saniye sonra başka sonuçlar geliyor. Yandex'in sonuçlarına benziyor. Bir de Chrome'dan YouTube'a girip arama yerine tıklayınca sanki korsan oyun indirme sayfasındaki gibi beni reklama atıyor ve arada sırada tıklayınca işlemiyor. Çözüm nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Malwarabytes ile tarama yapın ve Chrome eklentilerini kontr

Malwarabytes ile tarama yapın ve Chrome eklentilerini kontrol edin.
Yaparım fakat virüs oldugunu sanmıyorum çünkü sıfırladıktan sonra 3. indirişim silip yükledikten sonra 2 hafta sonra falan bu olay oluyor ama yinede taratırım. Eklenti derkende chromde eklenti yok sadece face whatsap youtube ksıayolları var.
Chrome kaldırıp MS Edge yükleyebilirsin. Hem daha az ram kullanır.
Opera kullanmayı düşünüyorum çünkü baya iyi ama opera ne kadar ram kullanıyor bilmiyorum.

1603209661700.png1603209697051.png1603209721919.png1603209749000.png
Merhaba PC'de kullandığım tarayıcı Chrome fakat arama yaptığımda Google sonuçları geldikten 2 saniye sonra başka sonuçlar geliyor. Yandex'in sonuçlarına benziyor. Bir de Chrome'dan YouTube'a girip arama yerine tıklayınca sanki korsan oyun indirme sayfasındaki gibi beni reklama atıyor ve arada sırada tıklayınca işlemiyor. Çözüm nedir?

Eklentilerden olabilir, buradan eklentileri kaldırmayı deneyin. Bir de Opera GX tavsiye ederim geçmek isterseniz.

Yaparım fakat virüs oldugunu sanmıyorum çünkü sıfırladıktan sonra 3. indirişim silip yükledikten sonra 2 hafta sonra falan bu olay oluyor ama yine de taratırım. Eklenti derken de chromde eklenti yok sadece face WhatsApp YouTube ksıayolları var.

Opera kullanmayı düşünüyorum çünkü bayağı iyi ama Opera ne kadar RAM kullanıyor bilmiyorum.

Opera'nın felsefesini Vivaldi aldı.

Geri
Yukarı