Chrome Aramada Yazı Reklam Sorunu

quizcik

Hectopat
Daha fazla  
Şu sinir bozucu reklamdan kurtulmak istiyorum arkadaşlar. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Adsız3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masasında senin kurmadığın tüm programları kaldır. Chromedaki eklentilere bak senin kurmadıklarını kaldır. Sonra yine adwcleaner ile temizle.

Malwareantibytes ile taramayı deneyin, sorun çözülmez ise güvenli modda Combofix ile taratın, gene çözülmez ise zaten bahaneniz var, temiz bir Windows 8.1 kurulumu yapın.

Malwareantibytes ile taramayı deneyin, sorun çözülmez ise güvenli modda Combofix ile taratın, gene çözülmez ise zaten bahaneniz var, temiz bir Windows 8.1 kurulumu yapın.
Şimdi deneyeceğim,teşekkürler.

Malwareantibytes ile taradım, şu anlık sorun yok. Reklamlar gitti galiba. Teşekkürler. Konu kilitlenebilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı