Chrome sayfa inceleme özelliği

afterx

Kilopat
İyi forumlar.

Arkadaşlar Google Chrome tarayıcısında bir sayfada incele seçeneğini kullanarak ayarlamalar yapmak istiyorum. Bu ayarları çok kurcalarsam bilgisayar veya Windows'a zarar verme ihtimali var mıdır? Yoksa sadece Chrome mu çöker?

Sadece tarayıcı sayfalarında değişiklikler yapacağınızdan Windows içerisinde bir zarar olmayacaktır. Eğer bir geliştirici değilseniz, sayfaların yapısı ile çok fazla değişiklik yapmayınız. Sayfaların bütünlüğünü bozabilirsiniz fakat tarayıcınız çökmeyecektir.

Chrome'da "İncele" özelliğinin Windows ile hiçbir bağı yoktur, bilgisayara bir şey olmaz. Chrome da çökmez ayrıca, sadece içerisinde bulunduğunuz sitedeki içerikler kaybolur. Onu da sayfayı yenileyerek düzeltirsiniz.

Teşekkürler. Ben geliştirici değilim sadece bir sitede rasgele ayarlar yapmayı düşünüyordum. En kötü ihtimalle windowsa zarar verme şansım varmı yokmu onu öğrenmek istedim. Yazdıklarınızda anladığım ayarları alt üst etsemde sistemde bir soruna kesinlikle neden olmayacak.

Teşekkürler. Ben geliştirici değilim sadece bir sitede rasgele ayarlar yapmayı düşünüyordum. En kötü ihtimalle windowsa zarar verme şansım varmı yokmu onu öğrenmek istedim. Yazdıklarınızda anladığım ayarları alt üst etsemde sistemde bir soruna kesinlikle neden olmayacak.
Evet, sistemde kesinlikle bir sıkıntı olmayacaktır.

@afterx, rica ederiz. Sistem üzerine bir değişiklik yapmayacağınızdan bir sorun olmayacaktır. Değişiklik yaptığınız internet sayfasını yeniden yükleyince, yaptığınız değişiklikler varsayılan ayarlarına dönecektir.

Geri
Yukarı