Chrome siyah oldu

Aynı bölümde "Dark Mode" ile alakalı ne varsa "Disabled" yap. Sonra Chrome'u kapat, aç.
İkisi de ''default'' olarak ayarlıydı. İkisini de ''Disabled'' yaptım hala aynı.

Screenshot_2.png

Chrome kısayoluna sağ tık - Özellikler - Kısayol - Hedef: Bölümünün en sonunda --forcedarkmode yazısı var ise sil.
Yok. Ayrıca Google hesabımdan çıkış yaptığımda sorun düzeliyor fakat hesaba giriş yapınca böyle oluyor. Mevcut, kullanılan temalara bakmanın bir yolu var mı?

Chrome kısayoluna sağ tık - Özellikler - Kısayol - Hedef: Bölümünün en sonunda --forcedarkmode yazısı var ise sil.
Bu da işe yaramazsa, eklentilerinizi kontrol edin. Dark mode ile ilgili bir eklenti var mı? Varsa kapatın.

Eğer yoksa ve başka bir çözüm bulamıyorsanız, Dark Mode eklentilerinden birini indirin. Dark Mode'a eklenti geçiş yaptırtsın. Sonra eklenti seçeneklerinden Dark Mode'u kapatın.

Bu da işe yaramazsa, eklentilerinizi kontrol edin. Dark mode ile ilgili bir eklenti var mı? Varsa kapatın.

Eğer yoksa ve başka bir çözüm bulamıyorsanız, Dark Mode eklentilerinden birini indirin. Dark Mode'a eklenti geçiş yaptırtsın. Sonra eklenti seçeneklerinden Dark Mode'u kapatın.
Onları da yaptım.

Yazan oldu mu göremedim fakat uzantı yüklemiş olabilirsin, arama kısmına chrome://extensions
bunu yapıştırdıktan sonra herhangi bir tema eklentisi var mı kontrol et.

@Dümdüz atmış benden önce, Technopat biraz yavaş bu aralar yeni güncellendi sayfa.

Yazan oldu mu göremedim fakat uzantı yüklemiş olabilirsin, arama kısmına chrome://extensions
bunu yapıştırdıktan sonra herhangi bir tema eklentisi var mı kontrol et.

@Dümdüz atmış benden önce, Technopat biraz yavaş bu aralar yeni güncellendi sayfa.
Uzantı olarak şu uzantı vardı ama kullanmıyordum bile. Dark Reader açtım kapadım, sildim yükledim hala düzelmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı