Chrome sürekli reklam çıkıyor

Yer
Nvidia'nın yanında
Arkadaşlar belli zaman aralıklarında Chrome'da yeni sekme açılıyor otomatik bir biçimde reklam çıkıyor. Reklamlar cinsel içerikli ve saçma sapan şeyler. Kaspersky ile tarattırdım. Trojan ve birkaç tane tehdit buldu. Onları temizledim fakat sorun hala çözülmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar belli zaman aralıklarında Chrome'da yeni sekme açılıyor otomatik bir biçimde reklam çıkıyor. Reklamlar cinsel içerikli ve saçma sapan şeyler. Kaspersky ile tarattırdım. Trojan ve birkaç tane tehdit buldu. Onları temizledim fakat sorun hala çözülmedi.

Google site ayarlarına gir oradan herhangi bir tarayıcı eklentisi eklenmiş olabilir. Eğer eklenmişse hepsini silip engelle.

Yanlış bilgi
Belki başkalarının önerisi vardır fakat ben format atmasını tavsiye ediyorum. Verilerini yedeklemeyi unutma.

Kardeşim format falan demişler kafayı yemiş bunlar. Google site ayarlarına gir oraya bilmediğin siteler eklendiyse karşına sekme çıkması normal. Oradan gördüğün site falan varsa engelle bir sıkıntı olmaz.

Görev zamanlayıcısına gir. Sağdan görev zamanlayıcısı kitaplığına tıkla kontrol et oradaki işlemleri belki otomatik açıyordur oradan. Şüpheli birşey bulabilirsin belki orada. Hem orayı hemde regedit içini temizlemen gerekir orda yazanlara göre.

Ayrıca, Chrome'un ayarlarından Bildirimler bölümüne gelin ve o kısımdaki tüm siteleri de engelleyin. Sadece eklenti değil, bildirim yolu ile de yapılabiliyor bu reklamlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı