Chrome sürekli reklam çıkıyor

Ayrıca, Chrome'un ayarlarından Bildirimler bölümüne gelin ve o kısımdaki tüm siteleri de engelleyin. Sadece eklenti değil, bildirim yolu ile de yapılabiliyor bu reklamlar.

Dediğin gibi birader. Virüs tarayıcıları bu sorunu çözemez çünkü Google'ye eklenen, eklentiler virüs değillerdir. Herhangi bir sitede falan dolaşıyorsa o sitenin yapımcıları otomatik eklenti kurdurtuyor tarayıcıya reklamlar karşısına çıkınca adam para kazanıyor. Yani virüslük bir şey yok.

Kardeşim format falan demişler kafayı yemiş bunlar. Google site ayarlarına gir oraya bilmediğin siteler eklendiyse karşına sekme çıkması normal. Oradan gördüğün site falan varsa engelle bir sıkıntı olmaz.
İnsan kafadan kontak (ben) olunca ne yapacağı belli olmuyor. Ben reklam virüsü sandım ve ondan dolayı format dedim. Beni salla geç yapın. Kafadan kontak olmak baya zor 🥴😱

İnsan kafadan kontak (ben) olunca ne yapacağı belli olmuyor. Ben reklam virüsü sandım ve ondan dolayı format dedim. Beni salla geç yapın. Kafadan kontak olmak baya zor 🥴😱
Garip bir fikir değil aslında. Mesela bende 2 tane SSD var biri sadece yedek için en ufak sıkıntıda acımadan Parted Magic ile 5 dk ile ilk haline getiriyorum :)

Aralıksız beş dakikadır gülüyorum şu mesaja. Sonuna konulan emojiler için de ayrı parantez açmak gerekiyor. Son zamanlarda gördüğüm en troll mesajlardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı