Chrome tek bir sitede kasıyor

• Konuyu başlatan BéTo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 5B
O halde siteden kaynaklı diyebilirim. Site sahibine, daha akıcı çalışan bir arayüze geçmesini ve siteye ağırlık bindiren script, medyaları kaldırmasını iletebilirsin.
Siteden kaynaklı değil çünkü çok büyük bir site ve benden başka şikayetçi yok. Mobilden ve Explorer'dan da hiçbir sorunu yok çok akıcı. Artık çözüm bulamazsam sadece o site için Explorer kullanacam 😀

Güvenlik duvarını kapatınca düzeldi. Siteye özel izin verebiliyor muyum?

Edit: Düzelmemiş ya... Comodo'yu da kapatıp denedim düzelmişti. Sonra güvenlik duvarını açınca yine bozuldu. Şimdi kapattım yine bozuk. Hem tüm güvenlik seçeneklerini kapattım, hem de Comodo'yu sildim. 2 kez düzelmişti hep yanlış anladım... Şuan hala sorunu çözemedim :(

Son düzenleme:
Siteden kaynaklı değil çünkü çok büyük bir site ve benden başka şikayetçi yok. Mobilden ve Explorer'dan da hiçbir sorunu yok çok akıcı. Artık çözüm bulamazsam sadece o site için Explorer kullanacam 😀

Güvenlik duvarını kapatınca düzeldi. Siteye özel izin verebiliyor muyum?

Edit: Düzelmemiş ya... Comodo'yu da kapatıp denedim düzelmişti. Sonra güvenlik duvarını açınca yine bozuldu. Şimdi kapattım yine bozuk. Hem tüm güvenlik seçeneklerini kapattım, hem de Comodo'yu sildim. 2 kez düzelmişti hep yanlış anladım... Şuan hala sorunu çözemedim :(
Sitenin adı ne çok merak ettim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı