Chrome vs Edge vs Firefox

Chrome yılların emektarı tüm saveler senkronlar Google hesapları fotolar vs. Gayet sade ve pratik kullanım da sunuyor,

Firefox bence çok hantal,
Edge potansiyeli çok yüksek ama tasarımdan biraz kaybediyor.
Opera potansiyeli yüksek ama güvenlik haberleri ve hesap senkron olayını sevmediğim için bıraktım.
Brave çok fazla tavsiye ediliyor, tasarımı da Chrome'dan hallice şans verilebilir. Ama dediğim gibi benim için senkron olayı önemli. Android cihaz kullandığım için Chrome'dan vazgeçmek istemiyorum.

iPhone da tüm tarayıcıları denedim beta sürümleri dahil bazı kritik kriterlerim var o nedenle en iyisi Safari + eklenti
iPhone da hiçbir tarayıcı uygulamaları reklamları tam engellemiyor engellese bile gereksiz öğeleri engellemiyor.

Masaüstünde ise keşke Safari olsaydı diyorum ama Chrome kullanıyorum alternatif yedekte Egde var. Daha önce Maxthon Brave vb kullandım.

Maxthon u uzun bir süre kullandım. Son zamanlarda sürekli güncelleniyor özellikle beta sürümü yakından takip ediyorum ve bence başarılı.

Brave yi yakın zamanda denedim hesap eşitleme olayı biraz saçma karmaşık. Dediğim gibi yakın zamanda masaütünde yükleyip hesap oluşturmuştum sonra hesabı iPhona da gireyim dedim olmadı hata vermişti bu kod hesap pc için vs şeklinde idi tam hatırlamıyorum şuan. Senkronize olayı başarısız.

Son zamanlarda dikkatimi çeken diğer tarayıcı uygulaması ise Vivaldi. Android mağazasında var iOS mağazasında yok eğer gelirse ki 2023 yılı içerisinde gelecek sanırım gelirse denerim.

EDİT:
Az önce tekrar bi bakayım dedim halen daha aynı mantık ben şahsen bu kodları ezberlemek zorunda değilim. Bu şekilde kafadan kaybediyor ve kaybetmeye devam eder. :)

ddd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı