Chrome vs. Edge

Hocam ben kullanıyorum memnunum niye öyle dediniz ki?
Yerleştirilmiş spyware ile güvenliği ihlal eden, bilgileri satan bir şirket. Sayfayı Türkçe'ye çeviremiyorsun, hantal bir arayüz, yarım yamalak çalışan, çalışsa da kendi sunucularına bağlanan VPN. Dahası da var. Bununla alakalı reddit konuları bile atabilirim.

Edge baya gelişmiş. Güncellemeden sonra inmiş bende bir kullanayım dedim ve gayet hızlı. Chrome'dan hızlı diyemem fakat Chrome'u aratmıyor. Benim PC'de hem Chrome hem Opera GX hem de Edge bulunuyor.

Yerleştirilmiş spyware ile güvenliği ihlal eden, bilgileri satan bir şirket. Sayfayı çeviremiyorsun, hantal bir arayüz, yarım yamalak çalışan, çalışsa da kendi sunucularına bağlanan VPN. Dahası da var. Bununla alakalı Reddit konuları bile atabilirim.

Nasıl yani bilgileri mi satıyor. Kesin bilgi mi? Ben arayüzü daha iyi olduğu için kullanıyordum. Reklam engellemesi de işime yarıyor. Ama hiç hantallığı hissetmedim.

Chrome>edge

Hocam ben kullanıyorum memnunum niye öyle dediniz ki?

Bende menmun dehilim çunku mavi ekran verdiriyor ve mavi ekran sorunlarını inçeledim ve OperaGX.exe diyor.

Nasıl yani bilgileri mi satıyor. Kesin bilgi mi? Ben arayüzü daha iyi olduğu için kullanıyordum. Reklam engellemesi de işime yarıyor. Ama hiç hantallığı hissetmedim.
Reklam engelleyici de yarım yamalak çalışıyor. Sayfayı siyaha çevirme olayı da YouTube gibi en popüler sitede düzgün çalışmıyor. Edge çok daha iyi ve sade. Spyware barındırdığı neredeyse kesin diyebilirim. Elli bin tane bununla alakalı reddit konusu da var. Bir tane YouTuber örneği vereyim size.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı