Chrome vs Edge

Eskiden Opera GX kullanıyordum, formattan sonra GX kurmak için Edge'e girdim ve GX indirmedim. Sebebi ise gayet hızlı çalışması.

Edge kullanıyorum memnunum. Chrome çok yoruyor bilgisayarı.
Edge çok ön yargı var şu an Edge emin olun daha rahat kullanımı daha sade arayüz hızlı sorunsuz bir tarayıcı.
Eskiden Opera GX kullanıyordum, formattan sonra GX kurmak için Edge'e girdim ve GX indirmedim. Sebebi ise gayet hızlı çalışması.

Hızlı olması benim için önemli değil. Zaten hız konusunda ikisi arasında fazla fark yok.

Hızlı olması benim için önemli değil. Zaten hız konusunda ikisi arasında fazla fark yok.

Dediğim gibi:

İkisi arasından Google Chrome. Zaten, birisi Google servisleri ile iyi çalışır. Diğeri, Microsoft servisleri ile iyi çalışır. Hangisine daha yoğunsanız onu kullanın. Ek öneri isterseniz, Firefox ve Brave. Gizlilik odaklı ve hızlı tarayıcılar.

Kriterinizi belirtin o zaman. Aralarında dağlar kadar fark var iki tarayıcının da. Edge çerçevesiz tasarımda kullanılabilirken Chrome kullanılamıyor mesela, Edge'in PDF düzenleme seçenekleri çok geniş ve kullanıcı dostu iken Chrome bu özelliklerin çoğundan yoksun mesela. Uzar gider bu liste. Kriterinizi belirtin size uygun tarayıcıyı söyleyelim.

Sadece internette dolaştırsın dümdüz olsun ekstra özellik istemiyorum diyorsanız elbette Chrome.

Bu arada Microsoft SmartScreen'in yalnızca Edge üzerinde çalıştığını belirtelim. Güvenlik açısından Edge çok daha önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı