Çözüldü Chrome yavaşlama problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Buldum hocam konuyu.

Yavaşlaması kötü. Ancak o sırada yaptığı işlem önemli. Sitenin güvenliğine bakmak, reklam engellemek, olası zararlılardan korumak gibi amaçları var. Bazen bazı şeyler için bir şeylerden vazgeçmek gerekir. Bence (eğer çok yavaşlamıyorsa) o özelliği kapatmayın. Bana göre güvenlik hızdan önce gelir.

Yavaşlaması kötü. Ancak o sırada yaptığı işlem önemli. Sitenin güvenliğine bakmak, reklam engellemek, olası zararlılardan korumak gibi amaçları var. Bazen bazı şeyler için bir şeylerden vazgeçmek gerekir. Bence (eğer çok yavaşlamıyorsa) o özelliği kapatmayın. Bana göre güvenlik hızdan önce gelir.
Hocam zaten hep girdiğim, bilinen sitelere giriyorum, Youtube ve Technopat gibi, o yüzden güvenlik açısından sıkıntı olmaz diye düşünüyorum, zaten yıllardır virüs programı kullanmıyordum ve bilgisayarda ciddi bir problemle hiç karşılaşmadım.

Çözüldü mü hocam sorun?
Çözüldü ise çözüm olarak raporlayabilirsiniz.

Tamamdır rapor ediyorum şimdi.

Kaspersky yerine daha hafif bir antivirüs kullanın :D
bu forumdaki arkadaşlar neden Kaspersky fanboyu anlamıyorum? Ne anlıyorsunuz bu aptal antivirüsten?

Comodo internet Security kullanın.
Zararlı yazılım bypass edilse bile hıps ve sandbox(izole edilmiş ortam) sayesinde virüs yeme olasılığınız çok düşüyor.
Eğer çok safsanız virüs yersiniz antivirüs ile alakası değil bu. Saflığından virüs yeyip Anti-Virüs'e gömen de bilemiyorum :p

Kaspersky'ı gelip savunan net koyundur.
Sizde de bir Kaspersky karşıtlığı var. Arada bir AV testlerine bakın. 2020'nin en iyi AV'si (bu teste göre) Kaspersky. Arkasından gelenler de Bitdefender ve ESET.

Kaspersky yerine daha hafif bir antivirüs kullanın :D
bu forumdaki arkadaşlar neden Kaspersky fanboyu anlamıyorum? Ne anlıyorsunuz bu aptal antivirüsten?

Comodo internet Security kullanın.
Zararlı yazılım bypass edilse bile hıps ve sandbox(izole edilmiş ortam) sayesinde virüs yeme olasılığınız çok düşüyor.
Eğer çok safsanız virüs yersiniz antivirüs ile alakası değil bu. Saflığından virüs yeyip Anti-Virüs'e gömen de bilemiyorum :p
Biz hala kaspersky öneriyoruz ve devam edeceğiz.
Comodo savunmanızı önermiyorum ayrıca.
www.technopat.net/sosyal/konu/comodo-antivirues-cihazlarinizi-bozuyor.1357116

Sizde de bir Kaspersky karşıtlığı var. Arada bir AV testlerine bakın. 2020'nin en iyi AV'si (bu teste göre) Kaspersky. Arkasından gelenler de Bitdefender ve ESET.
"Kaspersky savunan koyundur"
dediğimde yalan söylemiyordum. 🤣

Bu işler x sitesinin y testlerine göre olmuyor arkadaşım, özelliğe göre, virüs tespitine göre oluyor.
Siz koyunlarsa bu testlere bakıp
"AaaAA bak KasPaSikAy yiNe gÖmMüŞ"
ve
"Arada bir AV testlerine bakın. 2020'nin en iyi AV'si (bu teste göre) Kaspersky."
Diyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı