Chrome USB anahtar problemi

bayumut

Centipat
Merhaba Chrome'de ve brave browserda etherdelta ya da başka bir sitede giriş yaparken USB anahtarı takın ya da USB anahtarı tanıdık gelmedi hatası veriyor. Yardımcı olacak herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• güvanahtar.jpg
    güvanahtar.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 34
  • güv2.jpg
    güv2.jpg
    34,2 KB · Görüntüleme: 39
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba , cevap için teşekkürler. Durum sadece crhome için değil bütün tarayıcılarda oluyor. Sürekli güvenlik anahtarı istiyor. Gizli modda da veriyor Myetherwallette de oluyor ledgeri kullanıyorum. Windows güvenlik merkezi ile ilgili ama çözemedim sorunu.

merhaba asus x550vx-277 de bir sorun var yardımcı olacak herkese teşekkürler

herhangi bir browserda myetherwalleti açıp ledger nanos ile bağlanmaya çalıştığımda yada etherdelta da idex te "windows güvenliği bu kişinin siz olduğundan emin olunamıyor" hatası alıyorum. ledger nano s takılı iken de bu anahtar tanıdık gelmiyor diyor. hiçbir şekilde ledger nonas kullanamıyorum windows güvenliği bu sorunu yapıyor.
bende yeni ssd alıp sıfır kurulum yaptım ama sonuç aynı. sorunun anakartla ilgili olduğunu düşünüyorum ama bir çözüm bulamadım.
biosuda 305 güncelledim.
Crhome de gizli modda da aynı sorun ve hata mevcut.
İnanın hiçbir fikrim yok. Tarayıcılarınızı Force Remove yapıp yeniden yüklemeniz gerekebilir.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı