Çözüldü Chrome yavaşlama problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Ben kaspersky fanboyu isem sizde comodo fanboyu olmuşsunuz bunu kabul edin bari.
Ayrıca geçmiş mesajlarıma hiç bakmadan bunu söyleyebilmeniz biraz komik.
Hayır, ben hiç bir av'yi kullanmıyorum.
Kullanmam da...
Asıl komik olan, boş bir antivirüs*'ü savunup o boş antivirüs'ün 100 katı olan antivirüse gömme çabalarınız... :D
Geçmiş mesajlarında muhtemelen AV test sonuçlarını atmmışsındır, bakmayacağım. Koyunsun.

Hayır, ben hiçbir Av'yi kullanmıyorum.
Kullanmam da...
Asıl komik olan, boş bir antivirüs*'ü savunup o boş antivirüs'ün 100 katı olan antivirüse gömme çabalarınız... :D
geçmiş mesajlarında muhtemelen av test sonuçlarını atamamışsındır, bakmayacağım. Koyunsun.

hiçbir antivirüsü kullanmadan Comodo'nun iyi olduğunu nereden çıkardın belli ki antivirüsler hakkında pek bilgiye sahip değilsin.

Hayır, ben hiç bir av'yi kullanmıyorum.
Kullanmam da...
Geçmiş mesajlarında muhtemelen AV test sonuçlarını atmmışsındır, bakmayacağım. Koyunsun.
Hayır hiç bir av test sonucu atmadım, asıl siz kullanmadan çok kötü diyebiliyorsunuz ayrıca mesajlarıma bakın dememin sebebi zamanında hem comodo hem bitdefender hemde kaspersky önerdiğimi görün diyeydi bunları görmeden fanboy diyebiliyorsunuz tebrikler 👏.

Hayır hiç bir av test sonucu atmadım, asıl siz kullanmadan çok kötü diyebiliyorsunuz ayrıca mesajlarıma bakın dememin sebebi zamanında hem comodo hem bitdefender hemde kaspersky önerdiğimi görün diyeydi bunları görmedim fanboy diyebiliyorsunuz tebrikler 👏.
Çok haklısınız.

hiçbir antivirüsü kullanmadan Comodo'nun iyi olduğunu nereden çıkardın belli ki antivirüsler hakkında pek bilgiye sahip değilsin.
kullanmadım demedim
kullanmaıyorum ve kullanmam da dedim.
Test ediyorum bazen. :)
Hayır hiç bir av test sonucu atmadım, asıl siz kullanmadan çok kötü diyebiliyorsunuz ayrıca mesajlarıma bakın dememin sebebi zamanında hem comodo hem bitdefender hemde kaspersky önerdiğimi görün diyeydi bunları görmedim fanboy diyebiliyorsunuz tebrikler 👏.
Bukalemun olduğunu söylemiştim zaten :D
Ve evet, kaspersky çok kötü.

kullanmadım demedim
kullanmaıyorum ve kullanmam da dedim.
Test ediyorum bazen. :)

Bukalemun olduğunu söylemiştim zaten :D
Ve evet, kaspersky çok kötü.
Şimdide siz tüm konu değil bir satır içinde yazdığım şeye iltifahen yazdınız bunu az önce bana bu yüzden kızan siz değil miydiniz ?

Kanıt?

Malware samples dosyalarını nereden buluyorsunuz mesela biraz bahsetin bakalım test konusundan.
Basit virüsler (kendi yaptığım) test ediyordum, çok eskiden.
Artık bilgisayarımda aşırı fazla sorunlar oluştuğunda dolayı yapmıyorum.
Şimdide siz tüm konu değil bir satır içinde yazdığım şeye iltifahen yazdınız bunu az önce bana bu yüzden kızmamış mıydınız?
bütün paragrafınıza cevap verdim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı