Chrome YouTube Kasıyor

Arkadaş belki Chrome kullanmak istiyor. Sana mı soracak? Adamın zaten sistemi iyi. Lütfen saçma sapan yorumlar yazmayın. Lütfen bu arkadaşı raporlar mısınız?

Hocam ben tavsiye verdim illa Edge kullanacak diye bir zorunluluk yok.Sistemini imzasında gördüm siz burada boş yapıyorsunuz.Kullanabilir Chrome ama ben sadece tavsiye verdim. Asıl sizi raporlamaları lazım. Hem de konuyu başka yere çekiyorsunuz.

Hocam ben tavsiye verdim illa Edge kullanacak diye bir zorunluluk yok.Sistemini imzasında gördüm siz burada boş yapıyorsunuz.Kullanabilir Chrome ama ben sadece tavsiye verdim. Asıl sizi raporlamaları lazım. Hem de konuyu başka yere çekiyorsunuz.
Ama arkadaş tarayıcı önerebilir misiniz diye söylememiş.

Ama arkadaş tarayıcı önerebilir misiniz diye söylememiş.

Tamam kardeşim söylemesiyle alakası yok ben zaten mesajımda da belirtmişim Chrome çok fazla RAM ve işlemci kullanan bir tarayıcı diye ama siz mesajı galiba tam okumadınız mesajı okuduktan sonra konuşun.

Arkadaşlar senelerdir Chrome kullanıyorum. Sizlerden maalesef ki tarayıcı önerisi istemedim, değişmeyi düşünürsem tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Bir arkadaş kullanılan ram'i istemiş atıyorum. Sistemimde 16 GB 3200 çift kanal ram var, başka bir parçayı yazmama gerek var mı dostlarım? Uzantı olarak adBlock kullanıyorum.
Ne tür eklentiler kullanıyorsunuz? Youtube dışında oluyor mu?
Youtube dışında olmuyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    72,3 KB · Görüntüleme: 15

Yeni konular

Geri
Yukarı