Chrome'da Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor Hatası

toredirik

Hectopat
Arkadaşlar merhaba. Google Chrome'da "Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor" hatası alıyorum. Bu tüm sitelerde olmuyor. Ama çok sık biçimde bu hatayı alıyorum. Firefox kullanınca herhangi bir sorun yok ama Google Chrome sürekli bu hatayı veriyor.

Çözümünü bilen var mı?

Aynı sorunu ben de yaşıyordum denemediğim şey kalmadı. Öncelikle yüklediğim programlardan kaynaklanıyor sanıyordum ama giyilmiş format atıp hiç program yüklemeden bekledim gene aynı hatayı almaya başladığımı gördüm ve hatanın kaynağını buldum.
Windows 10 1803 güvenlik güncellemesinden kaynaklanıyor çözüm olarak format atıp güncellemeleri kapatın ben böyle düzelttim. Saygılar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ARKADAŞLAR BU VİDYOYU BULDUM BENDE İŞE YARADI BAKMANIZI TAVSİYE EDERİM

Son düzenleme:
Arkadaşlar merhaba. Google Chrome'da "Güvenli Bağlantı Oluşturuluyor" hatası alıyorum. Bu tüm sitelerde olmuyor. Ama çok sık biçimde bu hatayı alıyorum. Firefox kullanınca herhangi bir sorun yok ama Google Chrome sürekli bu hatayı veriyor.

Çözümünü bilen var mı?

Görev Yöneticisini açın en
Hizmetler kısmına geçin
CryptSvc bulun Sağ tık Hizmetleri aç deyin
Şifreleme hizmetlerini bulun sağ tıklayıp durdur deyin
işlem tamamdır.
17/06/1988 22:05 itibariyle tarafımca aynı sorun yaşanmış ve bu yukarıdaki adımlarla çözümlenmiştir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı