Chrome'da Kendiliğinden Sayfa Açılması

Ne oldu yahu AV sorun mu çıkardı? :D

Ya hocam [emoji23] bilmiyorum hiç. Saçma sapan şeyler oluyor.

Sorun hala devam etmekte. Chrome'da herhangi bir siteye giriyorum ve site içinde herhangi bir yere tıklayınca. Windows onarımı diye saçma sapan siteler açılıyor ben istemeden. Dnsunlocker diye bir yazılım bilgisayarı esir aldı sanırım. Gereksiz yere Chrome'da sürekli onu görüyorum. Bilinçsiz bir kullanıcı olduğumuda düşünmüyorum. Kaspersky'ın da bunu çözememesini anlamıyorum. Bilgisayarıma girdirmesini geçtim bile...

Son düzenleme:
Sorun reklam eklentileri olabilir. Her gün yenisi çıktığı için antivirüslerin veritabanı bile bunlar için güncel olmayabiliyor.
Kod:
C:\Users\[KullanıcıAdınız]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions
Yukarıda ki kodu kendi kullanıcı adınız ile düzenleyerek Explorer ile açın. Orada bulunan tüm klasörleri silin, bana dönüş yapın. Bunun bir zararı yoktur. Chrome eklentileriniz sıfırlanmış olacaktır.

Arama motorlarını yönet kısmına baktın mı, ayarlardaki?
Baktım sıkıntı yok.

Sorun reklam eklentileri olabilir. Her gün yenisi çıktığı için antivirüslerin veritabanı bile bunlar için güncel olmayabiliyor.
Kod:
C:\Users\[KullanıcıAdınız]\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions
Yukarıda ki kodu kendi kullanıcı adınız ile düzenleyerek Explorer ile açın. Orada bulunan tüm klasörleri silin, bana dönüş yapın. Bunun bir zararı yoktur. Chrome eklentileriniz sıfırlanmış olacaktır.
Chrome'u biraz önce kaldırıp tekrar kurdum. Yinede yapayım mı ?

Ya hocam [emoji23] bilmiyorum hiç. Saçma sapan şeyler oluyor.

Sorun hala devam etmekte. Chrome'da herhangi bir siteye giriyorum ve site içinde herhangi bir yere tıklayınca. Windows onarımı diye saçma sapan siteler açılıyor ben istemeden.
Öncelikle Chrome'u sıfırla. Ardından #AdBlock kur.

İşe yaramadıysa sana reddedemeyeceğin bir teklifim var. :D

UC Browser.png

Size ekran görüntüsü atmak istiyorum. Fakat Print Screen tuşuna basıyorum ve Paint'den düzenlemek istiyorum ama olmuyor. Paint'e yapıştırınca çektiğim görüntüyü daha önceden çektiğim bir görüntüyü görüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı