Çözüldü Chrome'da YouTube ana sayfasındaki videolar görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MuratKayas

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, başlıkta belirttiğim üzere YouTube'nin ana sayfasında hiçbir videoya erişemiyorum. Üstte halihazırda açık olan birkaç linkteki videolar oynasa da onlar oynarken yanda da videolar görünmüyor. Chrome kullanıyorum. Opera'yı denedim, onda sorun yok. Çerezleri temizledim, PC restartladım düzelmedi.

chrome_EZwsZ40o45.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bende de aynı sorun var, sorun düzelene kadar Ana Sayfa'nın solunda bulunan menü butonun'dan Ana Sayfa kısmına tıklıyorum ve tek seferlikte olsa düzeliyor.

Not: Evet uBlock Origin'i kapatınca temelli düzeldi.

Screenshot_2.png
Bende de aynı sorun var, sorun düzelene kadar Ana Sayfa'nın solunda bulunan menü butonun'dan Ana Sayfa kısmına tıklıyorum ve tek seferlikte olsa düzeliyor.

Not: Evet uBlock Origin'i kapatınca temelli düzeldi.

Screenshot_2.png

Çözüm
Bende AdBlock buga girmişti o zaman olmuştu böyl bir şey istersen bir AdBlock falan kapatmayı dene. AdBlock işe yaramazsa donanım hızlandırmasını kapatırsan yüksek ihtimal düzelcektir.

YT Premium kullandığımdan gizli sekmede test ettim. Herhangi bir sorun yaşamıyorum. Ara sıra filtrelerin ön belleklerini temizlemek işe yarıyor.

2023-09-02_14-30.png

Filtre listelerini açın ve SHIFT tuşuna basılı tutarak ön bellekleri temizleyin. Aynı şekilde SHIFT tuşuna basılı tutarak şimdi güncelle deyin.

2023-09-02_14-31.png

Önerdiğim ayarları da kullanmanızı öneririm.

Geri
Yukarı