Chrome'da YouTube kasıyor

Dünden beri ben de aynı sorunu yaşıyordum. Şimdi AdBlock eklentisini YouTube üzerinde durdur deyince sorun kalktı. Zaten YouTube'yi premium kullanıyorum.

Önceden YouTube'da video izlediğimde kasma yoktu ancak deminden başlayan bir şekilde videoyu açıyorum, video oynatılıyor 4K için de denedim, video kasmadan oynuyor ancak sağ solda profil, başka videolar, onlara fareyi getirince gecikerek geliyor, kasıyor ve işlemci biraz zorlanıyor. Nedeni nedir?
Hocam addblocker var mı? Gizli sekmede deneyin aynı sorun bende de vardı gizli sekmede olmuyordu. Addblocker ı durdurduktan sonra normalde de düzeliyor.

Gizli sekmede deneyin aynı sorun bende de vardı gizli sekmede olmuyordu.
Gizli sekme tüm eklentilerin devre dışı kaldığı bir yer değildir. İsteğe bağlı eklentinizi gizli sekmede aktif hale getirebilirsiniz. Konu sahibi eğer gizli sekmede soruna neden olan eklentiye izin verdiyse çözümünüz onun için bir çözüm olmaktan çıkacaktır.

@yunus2796 hocam YouTube için AdBlock durdurma ayarı nasıl yapılıyor?

AdBlock simgesine tıklayınca "bu sitede duraklat" kısmı çıkıyor. Her zamanı işaretlersen YouTube'a girdiğinde kapanır.

1705161622646.png

Önceden YouTube'da video izlediğimde kasma yoktu ancak deminden başlayan bir şekilde videoyu açıyorum, video oynatılıyor 4K için de denedim, video kasmadan oynuyor ancak sağ solda profil, başka videolar, onlara fareyi getirince gecikerek geliyor, kasıyor ve işlemci biraz zorlanıyor. Nedeni nedir?
genel bir sorun varmış sanırım

Geri
Yukarı