Chrome'dan sonra hangi tarayıcı kullanılır?

Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Geçmişte Opera, Vivaldi kullanmıştım. Daha sonra Chrome'a dönmüştüm fakat Chrome bir süredir sapıtmaya başladı. Premium kullanmama rağmen YouTube çok yavaş ve bilgisayarımı sıfırladıktan sonra Chrome'da CloudFlare beni engelledi.

Şuan aklımda Firefox ve Brave var. Kaydedilen şifrelerin Google Şifre Yöneticisi ile sekronize olması benim için iyi olur, Vivaldi bunu yapmamıştı.

Brave de senkronizasyon yapabilirsiz.

Şu an aklımda Firefox ve Brave var. Kaydedilen şifrelerin Google Şifre Yöneticisi ile senkronize olması benim için iyi olur, Vivaldi bunu yapmamıştı.
Mozilla Firefox öneririm. Mozilla hesabı ile Firefox tarayıcısına kaydettiğiniz sayfaları, parolaları, geçmişi vb. şeyleri eşitleyebilirsiniz.

2008'den beri Firefox kullanıyorum, tavsiye ederim.

Geçmişte Opera, Vivaldi kullanmıştım. Daha sonra Chrome'a dönmüştüm fakat Chrome bir süredir sapıtmaya başladı. Premium kullanmama rağmen YouTube çok yavaş ve bilgisayarımı sıfırladıktan sonra Chrome'da CloudFlare beni engelledi.

Şuan aklımda Firefox ve Brave var. Kaydedilen şifrelerin Google Şifre Yöneticisi ile sekronize olması benim için iyi olur, Vivaldi bunu yapmamıştı.
Edge.

Senkronizasyon için Firefox daha uygun gibi.

Firefox'ta tarayıcı verilerini içeri aktarıp Google'da kayıtlı olan tüm parolarınızı Firefox'a getirebilirsiniz.
Bu zaten hepsinde var. Brave'de de öyle yapmıştım. Ancak zamanında Vivaldi'den Chrome'a geçerken bazı şifrelerimin Chrome'da olmadığını görmüştüm.

Sanırım otomatik olmadığı için daha sonradan içe aktarma işlemi gerekiyor.

Şimdilik Brave deniyorum. PC ve Android'de fena değil ama Firefox'u da yüklü tutuyorum.

Geri
Yukarı