ChromeOS Flex kasıyor

Yer
manisa
Daha fazla  
Arkadaşlar benim laptopta 256 GB SSD 4 GB DDR3 RAM ve Intel Celeron N4000 var. Windows 10 Home kurmuştum fakat kastığı için ChromeOS Flex kurdum. Zaten laptopu film, video ve Online ders için kullanıyorum. Fakat o da hafif kasmalar yapıyor. Bunun nasıl önüne geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar benim laptopta 256 GB SSD 4 GB DDR3 RAM ve Intel Celeron N4000 var. Windows 10 Home kurmuştum fakat kastığı için ChromeOS Flex kurdum. Zaten laptopu film, video ve Online ders için kullanıyorum. Fakat o da hafif kasmalar yapıyor. Bunun nasıl önüne geçebilirim?
Ubuntu kur.

Ventoy'uma baktım ve Windows 7 ThinPC yi gördüm.
Microsoft'un çıkardığı Windows 7'nin hafifletilmiş versiyonu.
Bir de temasını windows klasik ile arkaplanı siyah ekran yapın.

@Winginar Gülmene sebep olan şeyi söyle de herkes Gülsün. İfade atıp kaçma.
Ubuntudan daha iyi alternatifleri olsa bile işe yaramaz çünki. Neyse kavga başlatmayın geçen silicone forum da rufus da güvenlik şüphesi var dedim adamın bana sallamadığı kalmadı.

Ubuntudan daha iyi alternatifleri olsa bile işe yaramaz çünki. Neyse kavga başlatmayın geçen silicone forum da rufus da güvenlik şüphesi var dedim adamın bana sallamadığı kalmadı.
Minimal bir distro kurup kullanabilir. Aksini düşünüyorsanız Ubuntu yerine mint önerin misal. Rufus'a nasıl virüs diyorsunuz? Açık kaynaklı program, açın inceleyin. Hiç inanmazsınız kaynak kodundan derleyin.

Geri
Yukarı