ChromeOS Flex kurulan Toshiba laptop açılmıyor

NVME SSD var. Sata da olabilir. Çıkartmayı hiç denemedim ancak arkasını açmadan yapsam çok iyi olur. Cihazın eksik vidaları var kapatmak sıkıntı oluyor.
Anladım, denemek isterdim. Diski başka bir şekilde sisteme bağlayıp elle formatlayabilirdik.
Format flaşıyla bilgisayarı başlatıp HDD kutusu ile bağlanmış diski formatlamak gibi bir hayalim vardı.

Anladım, denemek isterdim. Diski başka bir şekilde sisteme bağlayıp elle formatlayabilirdik.
Format flaşıyla bilgisayarı başlatıp HDD kutusu ile bağlanmış diski formatlamak gibi bir hayalim vardı.

Aslında içindeki SSD'yi alsam da güzel olacak şu anki sistemde kullanırım. En kötü çalışmazsa alırım.

Hocam diski çıkarttım ancak dediğim gibi geri kapanmadı laptop. Zaten alalı bayağı bir zaman geçmişti. Ekran kartı bozuktu sadece Linux falan kuracaktım. Sata SSD'yi Sata kablosu alıp kendi cihazımda kullanacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı