ChromeOS kullanılır mı?

Bende de milattan önce kalma bir laptop var, geçen onunla biraz uğraştım kahvaltıda dizi falan izlerim en azından dedim. Linux sürümlerini falan denedim böyle eski sistemlerde Linux Windows falan hikaye ChromeOS kurdum cihaz rahatladı.

Senin de yapacağın işler belli en mantıklı seçim bu yönde olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de milattan önce kalma bir laptop var, geçen onunla biraz uğraştım kahvaltıda dizi falan izlerim en azından dedim. Linux sürümlerini falan denedim böyle eski sistemlerde Linux Windows falan hikaye ChromeOS kurdum cihaz rahatladı.

Senin de yapacağın işler belli en mantıklı seçim bu yönde olur.

Normal ChromeOS mu kurdunuz yoksa Flex mi?

Şu anda ChromeOS'tan yazıyorum. USB'ye yükledim fakat HDD'ye kurmadım. USB üzerinden açıyorum. Sistemi o kadar rahatlattı ki gözle görülür bir fark var. Biraz daha USB'den kullanmaya devam edeceğim daha sonra HDD'ye geçiş yaparım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şu anda ChromeOS'tan yazıyorum. USB'ye yükledim fakat HDD'ye kurmadım. USB üzerinden açıyorum. Sistemi o kadar rahatlattı ki gözle görülür bir fark var. Biraz daha USB'den kullanmaya devam edeceğim daha sonra HDD'ye geçiş yaparım.
Android uygulama kullanacaksanız Flex kurmayın.

Hocam sistemim eski özellikleri bu şekilde sizce ChromeOS'a geçmeli miyim?

İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3 CPU M330 2.13GHz
RAM: 3.00 GB.
Ekran kartı: AMD Mobility Radeon HD 5000 series.

Yeni konular

Geri
Yukarı