CIA'in sahip olduğu zihin kontrolü teknolojisi

• Konuyu başlatan gen2
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 51
  • Görüntüleme 3B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

gen2

Megapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar sizi yıllardır farkında olduğum bir şey hakkında bilgilendirmek istiyorum. Komplo teorisyenlerine aptal, enayi falan diyen arkadaşlar uzakta bir yerlerde kumdan kalelerini yapmaya devam edebilirler. Onları ilgilendiren bir konudan bahsetmeyeceğim. Açıkcası konunun benim penisim 32 santim uzun kollu giydirebilir miyim gibi konulardan daha fazla ilgi göremeyeceğini biliyorum. Bu beni çok üzüyor çünkü bir gün belki bir sevdiğimiz bu teknoloji kullanılarak suikaste uğrayacak. Belki çok daha kötü şeyler yaşayacağız. Yıllardır araştırdığım bir konu ve doğruluğuna %100 eminim. Bir video bırakıyorum videoda eski bir CIA mühendisi, eski bir amerikan valisi olan Jesse Ventura ile Tru TV kanalında olan röportajı bulunmakta. Videoda DR Robert Duncan (eski CIA mühendisi) insanların zihinlerini kontrol edebilen bir teknolojinin geliştirilmesinde çalıştığını. Bu teknoloji ile hem Amerikan vatandaşları hem de bütün dünyadan insanlar üzerinde deneyler yapıldığını. Bu deneylerin çok kötü işkenceler yapılarak sürdüldüğü hakkında bir itirafta bulunuyor. Türkiye'de bulunan mağdurlar var her gün işkenceler görüyorlar ve otoritemizin cahilliği yüzünden destek göremedikleri için birçoğu intiharın eşiğinde. Bu konuda sizi uyarmak istedim, video da söylendiği gibi bir gün herkes bu teknolojiye maruz kalacak. Neler yapabileceklerini duysanız korkarsınız. Videoyu bulmakta güçlük çektim diğer örnekleri tahmin edebileceğiniz gibi ülkemizde yasaklanmış. Sizden ricam lütfen bu bilgiyi tanıdığınız herkes ile paylaşın. Başımızdaki malum parti de dahil, bu teknoloji ile eğilmiş zihinler tarafından seçildi. Bu teknolojinin bir menzili yok kıtalararası çalışıyor. Sevdiklerinize anlatın kardeşlerim, bu teknoloji başımıza çok büyük dert olacak. Bütün dünyanın birleşip bu Amerika denen mikrobu bir an evvel durdurması lazım. Yoksa çok geç kalacağız. İsteyenler için videoyu Türkçe'ye çevirebilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yagami light joined the chat.
Biz nasıl bunu durdurabiliriz acaba?
Dostum bildiğim kadarıyla mikrodalga sinyaller kullandıkları. Yani mikrodalga fırınlar nasıl izole ediliyorsa kendimizi o şekilde izole edebiliriz.
Gerçeklik senin algına göre değişir.
Gerçek dostum, sana gerçek görünmemesinin gerçeği değiştirmeyeceği de ayrı bir doğru.

• Beğen
İfadeler: RPM
Dostum bildiğim mikrodalga sinyaller kullandıkları. Yani mikrodalga fırınlar nasıl izole ediliyorsa kendimizi o şekilde izole edebiliriz.

Mantıklı ve biraz ürpertici, sonuçta bir zihin kontrol cihazı ile bir kişinin üzerine çok fazla insanı salabilirsiniz, Amerika'daki herkesin beyaz saraya sopalarla akın ettiğini düşünsenize.

Mantıklı ve biraz ürpertici, sonuçta bir zihin kontrol cihazı ile bir kişinin üzerine çok fazla insanı salabilirsiniz, Amerika'daki herkesin beyaz saraya sopalarla akın ettiğini düşünsenize.

İsterlerse biraz uğraşarak yapabilirler. Ortadoğuda bu kadar kan akmasındaki birinci başrol oyuncusu bu teknoloji. Bundan belki kendimizi izole edebiliriz evimizdeyken mesela. Veya arabamızı yalıtabiliriz. Ama eninde sonunda savunmasız kalacağımız yerlerde bulunacağız. Bize yapılmaması yeterli değil. Dediğin gibi iti kopuğu rahatça üstüne salabilirler bu teknoloji ile. Bu arada teşekkür ederim. Bu teknolojiye inanmakta güçlük çeken insanların pek de zeki olduklarına inanmıyorum çünkü. Türkiye'nin senin gibi kafalara ihtiyacı var yoksa düşmanını hiçbir zaman tanıyamayacak. Bağnaz dolu ülke affedersin orta çağdan kalma kafalarla olu.

Dünya komplo teorilerle yönetilmeyecek kadar basit bir yaşam alanı. Hayır, virüsü Çin yapmadı. Hayır, Malezya uçağını uzaylılar kaçırıp, havada parçalayıp okyanusa fırlatmadı. Hayır, Hitler yaşamıyor. Virüs olayında da konu sahibinin teorilerini duyduktan sonra kendisini maalesef farklı bir şekilde hatırlayamıyorum. Farklı konularda da inanılmaz teorileri vardı :D @Yararsız Üye da hatırlar :D

video da söylendiği gibi bir gün herkes bu teknolojiye maruz kalacak.
%100 inandığın için umarım senden başlar diyorum o halde. Nasıl anlaşma ama?

@Jira Konudaki kişi bende engelli, açıkçası hiç göz ardı edilen içeriği göster butonuna basasım gelmedi. İçeriği görmediğim için bir şey kaybetmediğimden eminim. :D

Bendeki durum bu, kafam rahat. Sana da tavsiye ederim.

Screenshot_17.png

İsterlerse biraz uğraşarak yapabilirler. Ortadoğuda bu kadar kan akmasındaki birinci başrol oyuncusu bu teknoloji. Bundan belki kendimizi izole edebiliriz evimizdeyken mesela. Veya arabamızı yalıtabiliriz. Ama eninde sonunda savunmasız kalacağımız yerlerde bulunacağız. Bize yapılmaması yeterli değil. Dediğin gibi iti kopuğu rahatça üstüne salabilirler bu teknoloji ile. Bu arada teşekkür ederim. Bu teknolojiye inanmakta güçlük çeken insanların pek de zeki olduklarına inanmıyorum çünkü. Türkiye'nin senin gibi kafalara ihtiyacı var yoksa düşmanını hiçbir zaman tanıyamayacak. Bağnaz dolu ülke affedersin orta çağdan kalma kafalarla olu.

Benim için sorun yok, ölürüm, cennet veya cehenneme giderim, yaşayanlar uğraşsın.

Dostum bildiğim kadarıyla mikrodalga sinyaller kullandıkları. Yani mikrodalga fırınlar nasıl izole ediliyorsa kendimizi o şekilde izole edebiliriz.

Gerçek dostum, sana gerçek görünmemesinin gerçeği değiştirmeyeceği de ayrı bir doğru.
Gerçeklik çizgisel olarak tanımlanabilecek bir şey değildir, diğerlerinin ne düşündüğü değil bir kişinin yeterince iyi düşünmesi önemli olan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı