Zihin Dağınıklığı Nasıl Giderilebilir ?

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar uzun süredir bende bu sorun var. Hiçbir şeye konsantre olamaz hale geldim. Kafam sürekli dağınık ve bir türlü toparlayamıyorum. B vitamini eksikliği deseniz o yok ve sağlıklı besleniyorum ve bol suda içiyorum ama buna rağmen bir türlü gideremiyorum bu sorunu. Acaba bilgisayara fazla bakmaktan olabilir mi ? @catintayme

Son düzenleme:
Çok müzik dinlemek, Fazlaca oyun oynamak yapıyor bende de var ama bırakamıyorum.

Senle ben ruh ikiziyiz :). Aynısı var müzikte buna merhem oluyor. Gelecek içinde endişe ediyorum nedense bir anlamadım gitti çok düşünmek yapıyor bunları bir halden anlayan arkadaş bulmak lazım konuşmak, zaman geçirmek lazım ama..

Senle ben ruh ikiziyiz :). Aynısı var müzikte buna merhem oluyor. Gelecek içinde endişe ediyorum nedense bir anlamadım gitti çok düşünmek yapıyor bunları bir halden anlayan arkadaş bulmak lazım konuşmak, zaman geçirmek lazım ama..
Demek yalnız değilim. :) Artık bundan gerçekten çok sıkıldım. Mesela toplum içinde komik birşeye gülemiyorum ve bu bana baş ağrısı veriyor. Ölmek istiyorum bazen. :(

Tam bir işe başlamışken, başka şeye aklınızın daldığı ve onu düşündüğünüz oluyor mu?
Oluyor hocam.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı