Çiçek sepeti iade sorunu

Keskorian

Kilopat
Daha fazla  
Bundan tam 8 hafta önce çiçek sepetinden TWS bir kulaklık aldım ve kargo geldiğinde şarj kutusu kırıktı ve ürün orijinal değildi. Hemen iade kaydı oluşturup geri gönderdim ancak satıcı iadeyi onaylamadı. Tekrar gelen kargoyu da ben alamadım çiçek sepeti deposuna geri döndü kulaklık. O günden beri defalarca aradım, Online canlı yardımla konuştum, mail gönderdim. Her seferinde şikayet kaydı oluşturup sizi arayacağız diyorlar ancak arayan yok. Şu anda elimde ne kulaklık ne para var. Ben çiçek sepetinden ve satıcıdan nasıl şikayetçi olabilirim. Tüketici hakem heyeti çok uzun sürede sonuçlanıyor, onun yerine daha kolay ulaşabileceğim bir çözüm yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sikayetvar.com adresine aynen yaşadığınız durumu belirtin bu gün ya da yarın hemen dönüş yaparlar hocam :D Genelde sıkışınca öyle yapıyorlar.

Sikayetvar.com adresine aynen yaşadığınız durumu belirtin bu gün ya da yarın hemen dönüş yaparlar hocam :D Genelde sıkışınca öyle yapıyorlar.
Sikayetvar'i cogu firma ciddiye aliyor. 2 hafta boyunca modem degisimi icin ugrastigim Millenicom ile basarisiz olunca Sikayetvar'a yazdim ertesi gun gelip degistirdiler :) Cok zaman da kaybetmezsiniz zaten.
Maalesef hocam. İlk aklıma gelen şey Şikayetvar oldu. O sinirle gidip sizi Şikayetvar' a yazacağım dedim ve yazdım ama sonuç hüsran. 😀

Geri
Yukarı