Çiçeksepeti siparişimi onaylamıyor

NRVS

Megapat
Makaleler
9
Yer
C-137
Arkadaşlar dün Çiçeksepeti'nden anneme hediye olarak telefon aldım. Ücreti kartımdan kestiler ama siparişim hala onaylanmadı, ödeme bekleniyor ekranında kaldı.

İlk başta Çiçeksepeti'nin canlı destek hattına yazdım ve siparişimi iptal ettirmek istediğimi söyledim. Bana sipariş onaylanmadığı için iptal ya da iade gerçekleştiremeyeceklerini söylediler ve destek kaydı oluşturdular. Birkaç saat sonra müşteri hizmetlerinden aradılar durumu anlattım suçu bankama attılar. Bankanız onay vermemiş, bizim yapabileceğimiz bir şey yok dediler. Halbuki elimde dekont var.

Daha sonra bankamı aradım, onlar da ödemenin başarılı bir şekilde gerçekleştiğini söyleyip bana provizyon kodu verdiler. Tekrar Çiçeksepeti canlı desteğe gittim, benden kartımın ilk 6 rakamını ve son 4 rakamını istediler. Gönderdim ve daha dönüş yapmadılar. Bu durumda ne yapabilirim? Biraz daha beklemeli miyim sizce yoksa şikayet mi etmeliyim?

Şikâyet uzun sürer, biraz bekle olamazsa şikayet edersin.

Arkadaşlar araya hafta sonu girdi süreç uzadı ama bugün çiçek sepeti müşteri hizmetlerinden aradılar ve siparişimin onaylanıp kargoya verildiğini söylediler. Ben bir özür bekliyordum ama gelmedi. :(

Arkadaşlar araya hafta sonu girdi süreç uzadı ama bugün çiçek sepeti müşteri hizmetlerinden aradılar ve siparişimin onaylanıp kargoya verildiğini söylediler. Ben bir özür bekliyordum ama gelmedi. :(
Hocam aslında araya hafta sonu girdi deselerdi göz yumulabilir bir şey olurdu ama suçu bankaya atmak pek güzel bir hareket gibi gelmedi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı