Çiçeksepeti'nden MSI NB Alpha 15 alınır mı?

Docthirst

Kilopat
Daha fazla  
Ürün Açıklaması

MSI TÜRKİYE TARAFINDAN YENİLENMİŞTİR
ORJİNAL 2 YIL MSI TÜRKİYE GARANTİLİDİR
Eğer istiyorsan alınabilir. Bence ürünün kutusu açılmış olmasının mahsuru yok.

Böyle bir laptop buldum ve çok beğendim fakat site ve satıcı güven vermiyor. Sizce alınır mı?

Hocam satıcı güvenilir.
Screenshot_1.png

Çiceksepetinden parfüm almıştım ve kutusu yırtık ve ürün açılmış gelmişti. Ürünü iade etmek istediğimde bu tarz ürünleri iade almadıklarını belirttiler. Ne yaparsam yapayım satıcının tarafında durdular ve en sonunda ürünü geri yolladılar. Bütün sitelerde sıkıntı yaşayan vardır fakat o siteden sakız bile almam.

Çiçeksepeti'nden parfüm almıştım ve kutusu yırtık ve ürün açılmış gelmişti. Ürünü iade etmek istediğimde bu tarz ürünleri iade almadıklarını belirttiler. Ne yaparsam yapayım satıcının tarafında durdular ve en sonunda ürünü geri yolladılar. Bütün sitelerde sıkıntı yaşayan vardır fakat o siteden sakız bile almam.

Kendi sitelerinde zaten 9.8k cecek sepetinde de komisyon oldugu için platfrom farkıyla 10bin 625 lira ondan hocamızın adamların kendi sitesinden alması daga iyi.

Ciçek sepetinden 2-3 defa ürün aldım hepsinde 60 yaşında dayılar getirdi kendi arabasıyla. Ürün resmen yıpranmış arabada. Ben olsam kendi sitesinden alırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı