Çözüldü Çift hat ve Tek hat farkı nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Komutan Logar

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Özellikle Android işletim sistemli cihazlarda çok fazla çift hatlı modeller var. Bunun cihaz performansına bir etkisi var mıdır? Varsa eksileri nelerdir?

Çözüm
Özellikle Android işletim sistemli cihazlarda çok fazla çift hatlı modeller var. Bunun cihaz performansına bir etkisi var mıdır? Varsa eksileri nelerdir?

Genel olarak işi olanlar kullanıyor bunu. Mesela bir iş hattın bir de normal hattın varsa. Tek telefonda kullanabiliyorsun. Performansa etkisi yok tek hat olarak kullanabilirsin.

Genel olarak işi olanlar kullanıyor bunu. Mesela bir iş hattın bir de normal hattın varsa. Tek telefonda kullanabiliyorsun. Performansa etkisi yok tek hat olarak kullanabilirsin.

Çözüm

Arkadaşın dediği gibi benim emlakçı eniştemde 2 telefon kullanmak yerine çift hat aldı biri ev bir iş için

Hocam ben çok kullandım. Zararı olmaz. Tek hat olarak kullanabilirsiniz.

Geri
Yukarı