Çift kanallı ses izli videonun sesleri nasıl ayırılır?

samtba

Decapat
Merhaba. Nvidia Shadowplay ile ayarlardan kendi sesimle oyun sesini ayırabilmek için çift kanallı ses izi ayarını seçip video kaydettim. Videoyu media player uygulamalarından izleyince benim sesim geliyor fakat oyunun sesi gelmiyor, Filmora gibi edit programlarında ise zıttı. Bu ses izlerini nasıl ayırıp, birleştirebilirim?

Merhaba. NVIDIA Shadow Play ile ayarlardan kendi sesimle oyun sesini ayırabilmek için çift kanallı ses izi ayarını seçip video kaydettim. Videoyu Media Player uygulamalarından izleyince benim sesim geliyor fakat oyunun sesi gelmiyor, Filmora gibi edit programlarında ise zıttı. Bu ses izlerini nasıl ayırıp, birleştirebilirim?

Hocam Premiere görüntü ve sesi ayrı olarak kanallara alıyor, eğer ses 2 kanal ve video 1 kanal olarak kaydedildiyse Adobe Premiere atarsanız yüksek ihtimal 2 kanal ses, 1 kanal video olarak ayrıştıracaktır kanallar arasında. Denemekte fayda var, aklıma gelen ilk şey bu oldu. Program yüklü değil ise bu uzun bir yol olabilir belki sizin için.

Hocam Premiere görüntü ve sesi ayrı olarak kanallara alıyor, eğer ses 2 kanal ve video 1 kanal olarak kaydedildiyse Adobe Premiere atarsanız yüksek ihtimal 2 kanal ses, 1 kanal video olarak ayrıştıracaktır kanallar arasında. Denemekte fayda var, aklıma gelen ilk şey bu oldu. Program yüklü değil ise bu uzun bir yol olabilir belki sizin için.
Yüklü değil, ama deneyeyim.

Teşekkürler arkadaşlar.

Geri
Yukarı