Çift monitör askı aparatı inceleme

EmreKara.

Hectopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Geliştiricisi
Selamlar arkadaşlar sizlere yazılım geliştirmek için işimde kullandığım Logilink BP0043 flat panel masa askı aparatını deneyimlerimi anlatmak istiyorum. Ürüne nanokatalog ( Bir daha asla bu siteden alışveriş yapmayacağım. Sebebi ise bu ürünün bir alt modelini sipariş ettim. Sonra iptal edip bu ürünü aldım ve iademi 2 ayı geçti hala yapmadılar. ) üzerinden bu link ile erişebilirsiniz. Ürünü 27/11/2019 tarihinde sipariş verdim 11.11 indirimlerinde 530₺'ye siparişini verdim ve 16/12/2019 tarihinde teslim aldım. Şu anda 670₺ fiyatı mevcut aynısı Dark markasıda var oda 800₺ 'idi en son. Neyse gelelim deneyime öncelikle ürün alüminyum malzemeden imal edilmiş ve gerçekten sağlam hissettiriyor. Monitör kendi etrafında 360 derece dönebiliyor, 2. bağlantısı 360 derece en alttan 180 derece dönüyor yukarı ise monitörler üst üste gelecek kadar kalkabiliyor. Bu açılar gerçekten yeterli, aşağı yukarı hassasiyeti ayarlanabiliyor ve kolların içinde kabloları geçirebiliyorum. Ben memnunum tavsiyede ederim ama farklı bir yerden alın cidden problemli bir site nanokatalog onun dışında sormak istedikleriniz olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi formlar dilerim.
WhatsApp Image 2020-01-09 at 15.51.34.jpeg

82253723_2599832496752062_7992685012572962816_n.jpg

82365381_624850531623151_7710817231038316544_n.jpg

Son düzenleme:
Merhaba,
Öncelikle inceleme ve fotoğraflama gayet başarılı elinize sağlık
Bende çift monitör düşünüyorum.Bu aparatı daha uygun şekilde hangi markadan bulabilirim?
Monitörler'inizin modeli nedir? memnun musunuz?

Benim monitörümün fiyatında ama gördüğüm kadarıyla bayağı kullanışlı. Ayrıca görüntüsü havalıymış. :)

Merhaba,
Öncelikle inceleme ve fotoğraflama gayet başarılı elinize sağlık
Bende çift monitör düşünüyorum.Bu aparatı daha uygun şekilde hangi markadan bulabilirim?
Monitörler'inizin modeli nedir? memnun musunuz?
Yani bu konuda ürün nanokatlog'ta indirimde iken satın aldım ama onlarda sipariş bazlı çalışıyor yani yurt dışından ürün getirip size gönderiyorlar. Onun dışında vesa askı aparatı diye aratırsanız muadili ürünler var ama fiyatları uçmuş durumda şuanda. Muadili olarak Darkın bu modeline bakabilirsiniz gene iş görür. Monitör yazılım geliştirmek amaçlı aldım IPS panel gayet memnunum ona da bu linkten ulaşabilirsiniz.
Benim monitörümün fiyatında ama gördüğüm kadarıyla bayağı kullanışlı. Ayrıca görüntüsü havalıymış. :)
Teşekkür ederim.

Dostlar selamlar ürünün inceleme videosunu çektim merak eden arkadaşlara duyurulur. :) İyi günler dilerim.Youtube üzerinden takip ederseniz sevinirim. :):)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı