Çözüldü EA FC 24 ne zaman indirime girer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

icardi10

Femtopat
Daha fazla  
Oyunu Steam'den alacaktım, indirimi bitmiş. Eğer biliyorsanız FC 24 ne zaman indirime girer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yanlışım yoksa 2 gün sonra Epic indirimleri başlayacak, belki o sırada indirime girer.
Yaz indirimlerinde girer.

Yanlışım yoksa 2 gün sonra Epic indirimleri başlayacak, belki o sırada indirime girer.

Çözüm
Yaz indirimlerinde girer.

Yanlışım yoksa 2 gün sonra Epic indirimleri başlayacak b elki o sırada indirime gire.

Teşekkür sağ olun.

Bu oyunu direkt alma.

Niye ki?

Sence ne kadar olur? 550'nin üzerine çıkamam çünkü o kadar inmezse başka oyun alacağım.

Epic Games:
1715703623519.png

Steam:
1715703655246.png

14 dolar yaklaşık 450 TL yapıyor.
2 platformunda fiyatları birbirine yakın. 2 yeri de tercih edebilirsiniz.

Steam'de en son 29 Nisan'da indirime girmiş. Epic Games'de ise 14 Mart tarihinde indirimdeymiş. Epic Games yakın zamanda indirim yapabilir. Steam ise yaz indirimlerinde fiyatı düşebilir.

Sanırsam yakın zamanda Epic Games mega indirimi gelecek 19 Mayıs yazıyor internette ve mega indirimde genellikle kupon veriliyor bekliyin hocam bir 3 gün.

Sağ olun hocam, zaten yaza kadar indirim olursa alacağım, olmazsa başka oyun alacağım.

@UmutMelihAkyol

Epic Games:
Eki Görüntüle 2195542

Steam:
Eki Görüntüle 2195543
14 dolar yaklaşık 450 TL yapıyor.
2 platformunda fiyatları birbirine yakın. 2 yeri de tercih edebilirsiniz.

Steam'de en son 29 Nisan'da indirime girmiş. Epic Games'de ise 14 Mart tarihinde indirimdeymiş. Epic Games yakın zamanda indirim yapabilir. Steam ise yaz indirimlerinde fiyatı düşebilir.

420 TL iken alacaktım alamadım ama şimdi gelirse alacağım hocam.

Bir de kartım oyunu kaldırır mı? GTX 1650 laptop 16 GB RAM i7 9750H.

Sağ olun hocam zaten yaza kadar indirim olursa alacağım olmazsa başka oyun alacağım.

@UmutMelihAkyol

420 TL iken alacaktım alamadım ama şimdi gelirse alacağım hocam.

Bir de kartım oyunu kaldırır mı: GTX 1650 laptop 16 GB RAM i7 9750H.

Oynatır ama hangi ayarda nasıl olur bir şey diyemem. İnternette bulamadım, bulsaydım örnek amaçlı atardım videoyu.

Teşekkür sağ olun.

Niye ki.

Sence ne kadar olur 550'nin üzerine çıkamam çünkü o kadar inmezse başka oyun alacağım.

550 TL boşa verme bence Online de oynayamazsın zaten elinde başka FIFA yok mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı