Çift monitör için bilgisayar masası önerisi

AyqzLeader

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım için masa istiyorum. Genelde FPS türü oyunlar oynuyorum. Mouse Pad'ım çok büyük değil, kasayı da sığdırmak istiyorum. Ayrıca monitör tutacağı alıp çift monitör yapacağım. Masanın ucu keskin olmaması lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Ben ofis masası almıştım Adore marka çok memnunum bayağı geniş fakat şimdi sipariş geçmişinden baktımda 338TL'ye almışım koca masayı 2020 senesinde şimdi 5.000 TL civarı gibi fiyatları.

Bilgisayarım için masa istiyorum. Genelde FPS türü oyunlar oynuyorum. Mouse Pad'ım çok büyük değil, kasayı da sığdırmak istiyorum. Ayrıca monitör tutacağı alıp çift monitör yapacağım. Masanın ucu keskin olmaması lazım. Önerilerinizi bekliyorum.

Marangozda yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bu daha mantıklı hocam evet şu anda fiyatlara baktımda çok uçmuş fiyatlar ne olmuş böyle ya.

Ben bir kere aldım bidahada tövbe ettim. Kullanılan malzeme kalitesini bilemiyorsunuz, sök tak tekrar gönder günler sürüyor. Marangoza gidip kafana göre bütçene uygun şekilde yapabiliyorsun.

Sizce yeterli mi 2 monitor kasa klavye ve mouse pad için.

160×80 gerçekten büyük kendiniz metreyle hesaplayabilirsiniz.

Bulunduğunuz şehre göre değişir hocam, ona bir şey diyemem ben Kahramanmaraş'ta yaşıyorum nakliye ücreti almıyorlar genelde.

Eğer demir ayaklı masa isterse marangoz en az 5 bin lira ister.

Masa ömürlük olur tabii ki ancak gerek yok bence.

Geri
Yukarı