Çift monitör kullanmak

Vga dediğiniz şey şu eski olanlar sanırsam takıp yanlarını çevirdiğimiz :D Elimdeki yani eski monitörüm öyle ona dönüştürücü almayı düşünüyorum.
Ekran kartı çıkışları ise şöyle Çıkışlar:1 adet HDMI 2.1, 3 adet DP1.4a
Bu Dp 1.4 olan hdmi ile aynı işlevi mi görüyor ?
Eski monitörü ikinci elde değerlendirip hdmi ya da dp girişli bir ikinci el alman mantıklı olabilir dönüştürücülere karşı alerjim var :)
Eski monitörü ikinci elde değerlendirip hdmi ya da dp girişli bir ikinci el alman mantıklı olabilir dönüştürücülere karşı alerjim var :)
Genel olarak seni üzecek bir beklentin yok sağlıksız bir durum olacağını sanmıyorum.

Genel olarak seni üzecek bir beklentin yok sağlıksız bir durum olacağını sanmıyorum.
Alerjinizin sebebi nedir ? Kıymetlimi satamam şimdi kadim dostum yıllardır bana neler izletiyor oynatıyor :D

Peki laptopta ikinci üçüncü monitör kullanmak ısınmaya yol açar mı? HDMI ve Display Port çıkışları harici ekran kartı üzerine bağlı.

Laptopuna bağlı :) 1050ti Filan sorun yaratmayabilir.
2070 Super, 10875H. İleride ikinci bir 4K monitör almayı düşünüyorum. Cihaza fazla yük bindirmez ve daha sıcak çalışmasına sebep olmaz yani?
İkinci ekranı takınca ana ekran İntel ile çalışıp ikinci ekran harici ile mi çalışacak nasıl olacak?

Geri
Yukarı