Çift Monitör Tek Görüntü

Obligated

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar elimde Samsung SyncMaster 740n ve AOC 177sa monitörleri var.
Ati Radeon x300 gibi de bir külüstürüm var. 2 monitörü de ekran kartına bağladım (birini DVİ dan VGA dönüştürücüyle diğerini ise direk VGA dan bağladım). Ama 2 ekrandada aynı görüntü oldu. Nasıl tek görüntü yapabilirim. Bunun için Eyefinity şart mı ?

Teşekkür ederim ama ne yaparsam yapayım olmadı. Samsung monitörümü bir türlü bilgisayarıma tanıtamadım.
Adsız.png

VGA ---> DVI-D adaptörleri ve kabloları ekranın model bilgisini aktarmıyor. Ama maksimum çözünürlük aktarılabiliyor. Bu normal. Bu arada resimde gösterilen 3. ekranı seç ve genişlet de. (S-Video'ya değil)

Örnek:

Bu ay bir bilgisayar topladım ve Philips 170S (VGA) ekranımı VGA --> DVI-D adaptör ile bağladım model bilgisi gözükmedi ama 1280*1024 üzerinden görüntü verdi.

Arkadaslar bende 1080p ve 900p monitör var ikisini gtx 1050 ti 4 gb kartıma bağlıyorum nvida yazilimindan ekranı yayıyorum ama 1080p lik yayiliyor diğer monitorume sinyal gelmiyor. Yardım edermisiniz

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı