Çift monitörde oyunun açıldığı ekranı değiştirmek

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 41B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Çift monitör kullanıyorum. Solda XL2411 144 Hz monitörüm var. Sağda ise S24B350 eski monitörüm var. Solda oyun oynarken sağdan indirmeleri yönetmek istiyorum mesela fakat sağ monitörü ana ekran seçtiğim için oyunlar sağda açılıyor. F11'e tıklayıp veya oyun içinden küçültüp sola alıyorum büyütüyorum tekrar sağ monitörde açılıyor. Bunları nasıl sol monitöre aktaracağım? (sağ monitörü ana ekran seçiyorum çünkü ana ekran demezsem görev çubuğundaki araçlar olmuyor mesela ağ ve ses.)

Masaüstünde sağ tık yapıp görüntü ayarlarına tıkla.
Oradan istediğin ekran seçiliyken aşağıda bunu ana ekranım yap seçeneği olacak. Onu işaretleyip dener misin?

Hocam teşekkürler şu anki sorunumu çözdü bu cevabınız.

Selamlar herkese, benim bulduğum çözüm hangi ekranınızı oyun ekranı yapmak istiyorsanız onu yukarıdan seçip bunu ana ekranım yap demeniz. Bende işe yaradı siz de deneyebilirsiniz. İyi forumlar.
monitor.png

Konuyu hortlatıyorum hala çözümü olan yok mu?

Öncekikle merhaba aynı sorun bende de vardı şöyle çözdüm.
Menu sağ tık görüntü ayarları alta birden çok ekran oyunun hangi monitörde başlamasını istiyorsan onu ana ekran yap bununla alakası yok dersen oyunu aça alt enter yap küçült o monitöre al yine alt enter yap umarım sorunuza cevap olabilmişimdir.

Öncekikle merhaba aynı sorun bende de vardı şöyle çözdüm.
Menu sağ tık görüntü ayarları alta birden çok ekran oyunun hangi monitörde başlamasını istiyorsan onu ana ekran yap bununla alakası yok dersen oyunu aça alt enter yap küçült o monitöre al yine alt enter yap umarım sorunuza cevap olabilmişimdir.

Ana ekranım yap demeden alt enter ile çözdüm :D teşekkürler.

Çift monitör kullanıyorum. Solda XL2411 144 Hz monitörüm var. Sağda ise S24B350 eski monitörüm var. Solda oyun oynarken sağdan indirmeleri yönetmek istiyorum mesela fakat sağ monitörü ana ekran seçtiğim için oyunlar sağda açılıyor. F11'e tıklayıp veya oyun içinden küçültüp sola alıyorum büyütüyorum tekrar sağ monitörde açılıyor. Bunları nasıl sol monitöre aktaracağım? (sağ monitörü ana ekran seçiyorum çünkü ana ekran demezsem görev çubuğundaki araçlar olmuyor mesela ağ ve ses.)

Büyük ihtimal sorunu çözdün ama ayarlar görünyü ayarlarına gir, orada 1 ve 2 yazıyor. Ana ekranı 2. yapmak istiyorsan 2'yi seç.

Yeni konular

Geri
Yukarı