Çift monitörde varsayılan masaüstü dosya konumunu değiştirme

Mucosoft

Megapat
Makaleler
12
2 monitör var. Birincil monitörde pencere açık, bundan dolayı diğer monitördeki masaüstüne dosyaların eklenmesini istiyorum.

Örneğin Google Chrome'dan bir dosya indirince pencerenin açık olduğu masaüstüne gidiyor. Diğerine gitmesini nasıl sağlarım? Bu durum birincil monitörü değiştirmeden lazım.

2 monitör var. Birincil monitörde pencere açık, bundan dolayı diğer monitördeki masaüstüne dosyaların eklenmesini istiyorum.

Örneğin Google Chrome'dan bir dosya indirince pencerenin açık olduğu masaüstüne gidiyor. Diğerine gitmesini nasıl sağlarım? Bu durum birincil monitörü değiştirmeden lazım.
Eğer öncelikli monitörü kastediyorsan Windows 10 Ekran ayarlarında 1 numaralı monitöre eklemelisin, diğerini ikiye

Eğer öncelikli monitörü kastediyorsan Windows 10 ekran ayarlarında 1 numaralı monitöre eklemelisin, diğerini ikiye.
Hayır, birincil monitörü değiştirmeden dosyaların ikincil monitöre geçmesini istiyorum. Örneğin dosyayı masaüstüne indirince birincil değil, ikincil monitördeki masaüstüne eklenecek.

Geri
Yukarı