Çift X16 Slotlu Anakart Önerisi

• Konuyu başlatan Queph
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 638

Queph

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Çift GPU kullandığım için çift X16 slotlu anakart arıyorum. Ryzen 5 3600 kullanıyorum, önümüzdeki aylarda da 5600X'e geçiş yapacağım. Bu yüzden VRM sıcaklığı iyi olan ve overclock yapacağım için faz sayısı yeterli olan bir anakart arıyorum. Önerilerinize açığım. İkinci el anakartlara bakıyorum, şu ana kadar bulabildiklerim bunlar:
-MSI MPG X570 Gaming Edge Wi-Fi
-Gigabyte B450 Aorus M
-MSI MPG X570 Gaming Plus
-MSI MAG B550M Mortar
-ASRock X370 Gaming K4 (5000 serisi desteklemiyor ama componentleri oldukça kaliteli diye biliyorum. Fiyatı da durumuna göre uygun.)
Aralarında en iyisi bu dediğiniz veya alternatif olarak özellikle şu anakartı bulmaya çalış dediğiniz model varsa lütfen buyurun.

Ben bunu kullanıyorum. Overclock için de ideal. Kalitlei malzemeler ve son nesil Wi-fi. Valla çok memnunum. İki ekran kartı zaten destekliyor. Fiyatı da ortanın bir tık üstü diyebilirim. Ama pahalı olduğunu düşünmüyorum kalitesine göre. m2 soğutucuları da var.

Kasa içi görüntüsü de bu şekilde. Dandik durmuyor.
2021-12-29 19.19.01.jpg

Ben bunu kullanıyorum. Overclock için de ideal. Kalitlei malzemeler ve son nesil Wi-Fi. Vallahi çok memnunum. İki ekran kartı zaten destekliyor. Fiyatı da ortanın bir tık üstü diyebilirim. Ama pahalı olduğunu düşünmüyorum kalitesine göre. M.2 soğutucuları da var.

Kasa içi görüntüsü de bu şekilde. Dandik durmuyor.
Eki Görüntüle 1274901

Reis ekran kartı modelini söyleyebilir misin?

Çift X16 slot derken, uzunluk olarak mı yoksa hız olarak mı?

Çift X16 uzunluğu için B550-A Pro kullanabilirsin.

Geri
Yukarı