Çifte konu uyarısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

morrey4

Hectopat
Öncelikle merhabalar, ben bugün ikinci el bir sistem ile ilgili tavsiye almak için konu açtım.
Ardından arkadaşlar sağolsun yardımcı olmaya çalıştılar ve ben bir sistem daha attım yorumlara. Sonra karşıma başka sistemler çıktı ve karşılaştırmaları için tek tek atmak istemedim. En iyisi yeni konu açayım diye yoruma da belirttim, zira konu amacından sapmıştı ve fazla dönüt alamayacağımı farkettim.

Bu yüzden yeni konu açıp bütün sistemleri oraya yazıp, eski konudaki gibi bir sistem üzerine tavsiye almakdan ziyade 4 sistemi fiyat/performans açısından karşılaştırmak istedim.

Daha önce de Türkçe kurallarına uymamakdan aldığım cezalardan dolayı, konuyu iki kere düzenleyip, tek tek liste yapıp, bir çok kez hata var mı diye kontrol ettim. Fakat sayın yöneticilerimizden biri iki konu arasında fark olmadığına karar vermişler ki, bana bir saat ceza verip, konumu yayınlamadılar.

Sizden ricam konumun yayınlanmasıdır. Çünkü o konuyu internet kafedeyken açtım ve evde telefonumla zaten tek tek o sistemleri yazıp o kadar ince ince düzenlemek benim için çok zor. İlgilenebilirseniz sevinirim.

Not: Şikayet, istek vs. ile ilgili bir yer göremediğim için buraya açtım konuyu.

Technopat Sosyal Kuralları
18. Bir kullanıcı bir ay içerisinde en fazla 1 sistem toplama konusu açabilir. Bu aşamadan sonra açacağı sistem toplama konuları kapatılacak ve üye hesabı uyarılmaksızın silinecektir.

Açtığınız bir sistem toplama konusu var ise o konudan devam etmelisiniz, yeni konu açmayın. Aksi takdirde onaylanmaz ve uyarı alırsınız.
Açtığınız yeni konudaki mesajınız eski konunuza aktarıldı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı