Çiftlik türünde RPG oyun önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Bu ranch Simulator, Internet Cafe Simulator, gas station Simulator, prison Simulator sadece bana mı çok boş oyunlar gibi geliyor. İçerik çok az. Animasyonlara uğraşılmamış. Derinliği yok. Bug dolular.
Maalesef haklısınız gerçekten rezalet oyunlar. Bağımsız oyunların bazıları bile bunlardan daha iyi. Tek kişinin yaptığı bir oyunu bir ekibin yapamaması da insanın ayrı gücüne gidiyor.

Bu ranch Simulator, Internet Cafe Simulator, gas station Simulator, prison Simulator sadece bana mı çok boş oyunlar gibi geliyor. İçerik çok az. Animasyonlara uğraşılmamış. Derinliği yok. Bug dolular.
Aynı yapımcıdan çıkıyor neredeyse. İnternette ottan b**tan oyun generator diye birşey var sanırım ordan yapıyorlar.

Aynı yapımcıdan çıkıyor neredeyse. İnternette ottan b**tan oyun generator diye birşey var sanırım ordan yapıyorlar.
Bence bu noktada oyun şirketlerinin tutumu yanlış. Altından kalkılamayacak bir iş planı kurarlarsa böyle olur. Bence daha soft ama içerik olarak daha doyurucu ve içine alan oyunlar üretmek gerekiyor.
-Valhalla Hills - 2,10 / Strateji - Simülasyon - Şehir Kurma
-Stronghold Crusader 2 - 6,10 / Orta Çağ - Strateji
-Victor Vran ARPG - 9,00 / Macera- Eşli -Aksiyon RYO - Hack and Slash

Bunlara bakabilirsiniz hocam, hoşunuza giderse daha fazla öneririm :)
Oyunlar güzel ama oynanış sıkıntılı. İlk oyunun inceleme puanları çok düşük ve oynanış süresi değerlendirenlerin çok az. İkinci oyun gerçekten güzel şans vereceğim kesinlikle. Üçüncü oyunun konsepti inanılmaz ruhunu daraltıyor insanın. Gameplay videosunu izledim gerçekten çok ruhum darlandı. Teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için benim için çok kıymetli.

Oyunlar güzel ama oynanış sıkıntılı. İlk oyunun inceleme puanları çok düşük ve oynanış süresi değerlendirenlerin çok az. İkinci oyun gerçekten güzel şans vereceğim kesinlikle. Üçüncü oyunun konsepti inanılmaz ruhunu daraltıyor insanın. Gameplay videosunu izledim gerçekten çok ruhum darlandı. Teşekkür ederim güzel tavsiyeleriniz için benim için çok kıymetli.

Hocam büyük bir liste hazırlamaktayım, eğer isterseniz yayınladığımda sizi etiketleyeyim belki hoşunuza giden birkaç oyun çıkar.

Yeni konular

Geri
Yukarı