Cihaz garanti kapsamında iken sıfırnı istemek

Şükrü Özmen

Hectopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Acil Tıp Teknisyenliği bölümü okuyor [LİSE]
Telefonumun tabi ki bikaç sorunları var bazıları tabi ki ciddi sorunlar fakat telefonumun kasasında düşmelerden dolayı eziklikler mevcut. Ben bu telefonu garantiye yollayarak nasıl değişim isterim yani ne yazmalıyım ki telefonum değişsin?
6S Plus Garantisinin bitmesine 7 ay var, bu konu hakkında tecrübeli arkadaşlardan fikir bekliyorum.

Kozmetik olarak kötü ise bırakın değişimi sorun donanımsal olmasına rağmen kullanıcı hatası denebiliyor. İphone servisi bu konuda oldukça titizdir. Böyle bir şey mümkün olmayacaktır.

Değişim yapıyorlar. Eger olurda kullancı hatası derlerse. Hakem heyetine başvur ben bu şekilde 2 telefon iadesini aldım. İsterseniz kanıtlarım. KVK ya teslim et cihazı onlar sana mesaj atar ya yaparlar yada kullanıcı hatası derler. Ben sana yardımcı olurum.

Kozmetik olarak kötü ise bırakın değişimi sorun donanımsal olmasına rağmen kullanıcı hatası denebiliyor. İphone servisi bu konuda oldukça titizdir. Böyle bir şey mümkün olmayacaktır.
Teşekkürler.

Değişim yapıyorlar. Eger olurda kullancı hatası derlerse. Hakem heyetine başvur ben bu şekilde 2 telefon iadesini aldım. İsterseniz kanıtlarım. KVK ya teslim et cihazı onlar sana mesaj atar ya yaparlar yada kullanıcı hatası derler. Ben sana yardımcı olurum.
Tamamdır dostum hemen göndermeyi düşünmüyorum bir ay süreyi geçebilir, yorumun için teşekkür ederim sana birsüre sonra tekrar ulaşabilmeyi isterim.

Wifi az çekiyor, ahizeden ses az geliyor, %20'de telefon kapanıyor yazıp gönderiyor buradaki telefoncular cihaz değişsin diye.

Sadece bunların yeterli olucağını düşünmüyorum, üstüne katarak yazabilirim teşekkürler.
Çok da abartmanızı önermem, sonuçta yazdığınız şeyleri yine bir insan evladı kontrol edecek. Kahkahalar atarak kullanıcı hatası yazıp göndermelerini istemezsiniz. Pil konusu 6Slerde sorundu zaten bir ara, iyi bir koz olabilir.

Çok da abartmanızı önermem, sonuçta yazdığınız şeyleri yine bir insan evladı kontrol edecek. Kahkahalar atarak kullanıcı hatası yazıp göndermelerini istemezsiniz. Pil konusu 6Slerde sorundu zaten bir ara, iyi bir koz olabilir.
Evet haklısınız, gerçekten değişime sürükliyecek kısa az sorunlar yazmalıyım.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı