Çözüldü "Cihazınız bir sorunla karşılaştı ve yeniden başlatılması gerekiyor" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

wontagadra

Hectopat
Bilgisayarı kapattığımda bu sorunla karşılaşıyorum ve PC yeniden başlıyor. Bazı zamanlar güç düğmesinden kapatmak zorunda kalıyorum. Bu sorunla karşılaşan var mı?

WhatsApp Image 2023-03-12 at 12.22.27.jpeg

Çözüm
Arkadaşlar sorunu çözmek için tonla video izledim. O kadar saçma ayarlar yaptırdılar ki bilgisayarın şaftı kaydı yani. En sonunda bir merakla bir şey denedim ve çözdüm. Aygıt yöneticisine girin ve görüntü bağdaştırıcıları kısmına gelin. Ekran kartlarınızı kaldırın. Korkmayın PC tekrar tanılamaya başlayacak. İşlemimiz bu kadar geçmiş olsun.
Arkadaşlar sorunu çözmek için tonla video izledim. O kadar saçma ayarlar yaptırdılar ki bilgisayarın şaftı kaydı yani. En sonunda bir merakla bir şey denedim ve çözdüm. Aygıt yöneticisine girin ve görüntü bağdaştırıcıları kısmına gelin. Ekran kartlarınızı kaldırın. Korkmayın PC tekrar tanılamaya başlayacak. İşlemimiz bu kadar geçmiş olsun.

Çözüm
''Bu cihazın sürücü yazılımını sil'' kısmındaki tiki açayım mı?

Son düzenleme:
Hocam ilk açmadan deneyin. Geçmezse tikk açmanız ve driveri da kendiniz yüklemeniz gerekli.
Dell inspiron 3521 model bir laptopum var. Laptopu açınca 2-3 dakika sonra kapanıyordu. Tamirciye gittim laptopu Windows 10'dan Windows 7ye çevirmiş. Ancak öyle düzelmiş. Windows 10dayken 7 defa format atmış ve hepsinde kapanmış fakat son denediğinde bir saat felan durmuş sonra tekrar kapanmış. Şu an dediğim gibi Windows 7 kullanıyorum. Windows 10 a geçirirsem aynı sıkıntı olacağını söylüyor. Ben Windows 10a geçirmek istiyorum ama emin değilim. Windows 10a geçirince kapanmasının nedenini ve nasıl duzelticegimi söyleyebilir misiniz?

Dediğiniz şeyi uyguladım ancak bilgisayar çok yavaşlamaya başladı, eski haline nasıl döndürebilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı