Cihazınız için en iyi sürücüler zaten yüklü uyarısı

serdarrrr4r

Picopat
Daha fazla  
RAM
agi 2x8 3200 mhz cl20
SSD veya HDD modeli
AGI 512gb 3500/3000 , Kioxia 1TB 7300MB/s 6400MB/s
Ekran kartı
ASRock RX 6650 XT 8 GB
Anakart
ASRock A520m hvs
İşlemci
R5 5500 19MB önbellek versiyonu.
Ben BT adaptörümü güncellemek istiyorum. Driver Identifier tarayıp en güncel yazılımı indiriyorum. Aygıt Yöneticisi'nden kurmaya çalışınca fotoğraftaki gibi oluyor ne yapmalıyım?

Adsız.png

Ben BT adaptörümü güncellemek istiyorum. Driver Identifier tarayıp en güncel yazılımı indiriyorum. Aygıt Yöneticisi'nden kurmaya çalışınca fotoğraftaki gibi oluyor ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 2169495

İnternette sürücüsünü bulabilirseniz indirip Aygıt Yöneticisi'nden güncelleye tıklayıp gözalttan indirdiğiniz dosyayı secip güncelleyebilirsiniz.

Windows güncellemeleri Windowsun o sürümüyle tamamen %100 uyumlu olan hiçbir hatası olmayan ve uzun süre onaydan geçmesi gereken sürücüleri yükler yani eski bir sürücü olması muhtemel. Mesela benim eskiden ekran kartımın 3 yıl eski sürücüsünü yüklemişti ama en güncel diyordu. Ekran kartı gibi parçalar olmadığı sürece o parçaların sürücüsünün çok ta önemi yok ama en güncel olmasının.

Müzik dinlerken, video izlerken kesilmeler oluyor. Ve drıver uygulaması da güncelleyin diyor. Kesilmelerin nedeni BT adaptörüm arızalı diye mi?
Bu tür adaptörlerin sürücüleri standarttır. Kırk yılda bir güncellenir, görevini yerine getirir. Performans sorunları çoğu zaman dandik adaptör kullanımından kaynaklanıyor.

Windows güncellemeleri Windows'un o sürümüyle tamamen %100 uyumlu olan hiçbir hatası olmayan ve uzun süre onaydan geçmesi gereken sürücüleri yükler yani eski bir sürücü olması muhtemel. Mesela benim eskiden ekran kartımın 3 yıl eski sürücüsünü yüklemişti ama en güncel diyordu. Ekran kartı gibi parçalar olmadığı sürece o parçaların sürücüsünün çok ta önemi yok ama en güncel olmasının.

Kesilmeler olmasa seste çok da sıkıntı etmem.

Geri
Yukarı