Çıkarıldığım işe tekrar girsem mi?

Edmond dantes

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Dijital Tasarımcı
Arkadaşlar merhaba, designer olarak girdiğim işten yeni gelen beceriksiz bir yönetici sayesinde geçen senenin sonunda işten çıkarılmıştım. Benden aylar sonra o yöneticinin de beceriksiz olduğu anlaşılıp işten çıkarıldı. O zamandan beri bir dikiş tutturamadım ben. Hala iş arayışındayım. Birkaç yere girip çıktım ancak olmadı maalesef. Ancak şimdi o ayrıldığım yerde UI/UX design için bir arayış olduğunu gördüm ne yapsam sizce başvursam mı?

Arkadaşlar merhaba, designer olarak girdiğim işten yeni gelen beceriksiz bir yönetici sayesinde geçen senenin sonunda işten çıkarılmıştım. Benden aylar sonra o yöneticinin de beceriksiz olduğu anlaşılıp işten çıkarıldı. O zamandan beri bir dikiş tutturamadım ben. Hala iş arayışındayım. Birkaç yere girip çıktım ancak olmadı maalesef. Ancak şimdi o ayrıldığım yerde UI/UX design için bir arayış olduğunu gördüm ne yapsam sizce başvursam mı?
Bence başvur, iş iştir. Özellikle senin alanın ise, durma bile. Nasıl olsa sen çıkmamışsın, hem çıkaran da hak ettiğini bulmuş, sorun çıkacağını zannetmem.

O beceriksiz yonetici yüzünden çıkarıldıysan ve işini iyi yaptığını düşünüyorsan tekrar başvur bence

İşten çıkartılan elemanı bazı şirketler geri almaz kurumsal bir şirket ise yinede şansını dene

Bildiğin sevdiğin işi yapmak herzaman en iyisidir

Yeni konular

Geri
Yukarı