Çıkartma | mouz | Paris 2023 değerlenir mi?

Kapsül ve çıkartmalar illa ki değerlenir. Kapsül ve çıkartma kar ettirmez diyenler bu pazarı bilmeyenler. 2023 Paris majörü bitti, kapsül de bir süre sonra satılmayacak ve açıldıkça eksilecek ve değerlenecek. Çıkartmalar sürekli yapıştırılacak ve değerlenecek. Ama bu demek değil ki 3 liraya aldığın 500 lira olacak. İlla ki 2 katına çıkar bu fiyat ama çok uzun vadede. Belki 5 sene sonra kar ettirir.

Kısaca kar ettirir ama para bağlamaya değmez çünkü çok uzun vadeli. Onun yerine kapsül al daha iyi 6 55ten, seneye bugün 12 lirayı görür.

Belli olmaz hocam Stockholm mouz paper 100 TL'yi görmüştü bunun o kadar göreceğini sanmıyorum ama elbet bu da artacaktır. Paper yerine fnatic glittera yönelmenizi öneririm.

Kısaca kar ettirir ama para bağlamaya değmez çünkü çok uzun vadeli. Onun yerine kapsül al daha iyi 6 55ten, seneye bugün 12 lirayı görür.
Ne 12'si be hocam emin olun indirimden kalktığı gibi 1.5x e yakın görecektir, seneye bu zaman en az 25 bekliyorum.

Belli olmaz hocam Stockholm mouz paper 100 TL'yi görmüştü bunun o kadar göreceğini sanmıyorum ama elbet bu da artacaktır. Paper yerine fnatic glittera yönelmenizi öneririm.

Ne 12'si be hocam emin olun indirimden kalktığı gibi 1.5X e yakın görecektir, seneye bu zaman en az 25 bekliyorum.

Çıkartma | fnatic (parıltılı) | Paris 2023 bu değil mi hocam?
Zaten şu an 1 adet envanterimde vardı. 1 2 adet daha alsam mı acaba?

Geri
Yukarı