MOUZ (Holo) Paris 2023 fiyatı yükselir mi?

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, Paris 2023 kapsülleri indirime girdiğinde öylesine her kasa drop düştüğünde kasayı satıp 4-5 tane kapsül açıyordum. Geçen ay 4 tane aldım ve birinden MOUZ (Holo) Paris 2023 çıktı. Hayatımda ilk kez CS'de para katlayınca hırsa geldim ben bunu daha da katlarım dedim çıkartmayı satıp 60 tane daha kapsül aldım ve sıfırladım.

Anlaşılan bir şans daha verildi bana, bugün de aynısını yaparken gene 4 tane kapsül alıp açtım ve gene MOUZ (Holo) Paris 2023 çıktı. Bu sefer ya kartıma çekeceğim ya da adamakıllı skin alacağım fakat piyasası ne olur bilemiyorum. Tutsam artar mı fiyatı? Kapsüller indirime girdiği zaman fiyatı 350 civarıydı, şimdi 400 civarı. Bir ara 450'ye kadar çıktı. Tutmalı mıyım, ne yapmalıyım? Satmak veya skin ile takaslamak için 3. parti site kullanacağım fakat 21 Eylül'e kadar takas banı var itemin, frenliyor beni iyi ki yoksa kendimi tutamazdım :D.

Biraz gereksiz uzattım fakat piyasa hakkında tahmini olan insanlar görüş belirtebilir mi? Şans kapımı 2. kez çalmışken elimdekini iyi kullanmak istiyorum.

Merhaba, Paris 2023 kapsülleri indirime girdiğinde öylesine her kasa drop düştüğünde kasayı satıp 4-5 tane kapsül açıyordum. Geçen ay 4 tane aldım ve birinden mouz (holo) Paris 2023 çıktı. Hayatımda ilk kez CS'de para katlayınca hırsa geldim ben bunu daha da katlarım dedim çıkartmayı satıp 60 tane daha kapsül aldım ve sıfırladım.

Anlaşılan bir şans daha verildi bana, bugün de aynısını yaparken gene 4 tane kapsül alıp açtım ve gene mouz (holo) Paris 2023 çıktı. Bu sefer ya kartıma çekeceğim ya da adamakıllı skin alacağım fakat piyasası ne olur bilemiyorum. Tutsam artar mı fiyatı? Kapsüller indirime girdiği zaman fiyatı 350 civarıydı, şimdi 400 civarı. Bir ara 450'ye kadar çıktı. Tutmalı mıyım, ne yapmalıyım? Satmak veya skin ile takaslamak için 3. parti site kullanacağım fakat 21 Eylül'e kadar takas banı var itemin, frenliyor beni iyi ki yoksa kendimi tutamazdım :D.

Biraz gereksiz uzattım fakat piyasa hakkında tahmini olan insanlar görüş belirtebilir mi? Şans kapımı 2. kez çalmışken elimdekini iyi kullanmak istiyorum.

6-7 ay kadar bekletirseniz yüksek karlar edeceğinizi düşünüyorum (kur düşmezse düşeceğeni de sanmıyorum ama)

6-7 ay kadar bekletirseniz yüksek karlar edeceğinizi düşünüyorum (kur düşmezse düşeceğini de sanmıyorum ama)
Ben de fiyatının pek düşeceğini sanmıyorum kapsüldeki en pahalı 2. item sonuçta. Yüzbinlerce kapsül açılmasına rağmen şu anda sadece 1000 tane satılık var, birkaç ay tutsam fiyatı artabilir diye düşündüm ama emin olamadım piyasayı hiç bilmem hiç uğraşmadım böyle işlerle.

Kapsüller kalktığı zaman ufak bir artış olur onun dışında yakın zamanda büyük bir artış beklememek lazım ama uzun vadede illaki artacaktır. Skin ile takas etmek için sakın siteleri kullanmayın boş yere zarara girersiniz Steam'den satın ya da p2p takasa yönelin. Ayrıca şu anda CS2 tam olarak çıkmadı ve neredeyse 2 yıldır da bir operasyon gelmiyor olurda CS2 çıktığı zaman hype ı korumak adına bir de operasyon gelirse fiyatlar düşecektir.

Kapsüller kalktığı zaman ufak bir artış olur onun dışında yakın zamanda büyük bir artış beklememek lazım ama uzun vadede illaki artacaktır. Skin ile takas etmek için sakın siteleri kullanmayın boş yere zarara girersiniz Steam'den satın ya da p2p takasa yönelin. Ayrıca şu anda CS2 tam olarak çıkmadı ve neredeyse 2 yıldır da bir operasyon gelmiyor olurda CS2 çıktığı zaman hype ı korumak adına bir de operasyon gelirse fiyatlar düşecektir.
Steam çok fazla vergi aldığı için Steam pazarından satmak istemiyorum. İsmini vermek yasak diye biliyorum fakat direkt eşya takası yapılan bir site kullandım evvelsi gün. 160 TL'lik M4A4 Asil Paladin'i verip aynı değerde StatTrak M4A4 Diş Perisi takasladım, 0 zarar mesela. Bilmediğim bir zarar varsa söyleyin hocam, bilgileneyim.

Steam çok fazla vergi aldığı için Steam pazarından satmak istemiyorum. İsmini vermek yasak diye biliyorum fakat direkt eşya takası yapılan bir site kullandım evvelsi gün. 160 TL'lik M4A4 asil Paladin'i verip aynı değerde stattrak M4A4 diş perisi takasladım, 0 zarar mesela. Bilmediğim bir zarar varsa söyleyin hocam, bilgileneyim.

Bu tarz siteler gizli komisyon yapıyor. Örneğin sende 10 dolarlık bir item var onu 12 dolar olarak sayıyor bunu görünce aa ne kadar güzel diyip takasa yöneliyor kullanıcı kendinde de 9 dolarlık bir item var bunu da 12 dolar gösteriyor görürde karda olduğun bir trade ama zararda çıkan sen oluyorsun.

Şimdi itemlere baktım asil paladin hızlı sat fiyatı 163TL diş perisi ise 148 TL (liste 161 TL görünüyor ama talep az olduğu için hızlı sat fiyatı düşük yani fiyatı şişik) arada 15 TL bir kayıp var ama p2p bir trade yapsanız bu olmazdı ayrıca şu an takasladığınız item şansınıza iyi gelmiş biraz site fiyatı ile Steam'i karşılaştırırsanız %90 şişik fiyat olduğunu göreceksiniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı